d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1163816391640164116421715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 26 2019 09:59am
Quote (crunk_mp @ Jul 26 2019 04:35pm)
Ale bez kitu. Jak solo to 105 trzeba robić. Ten sezon olałem, ale w następnym mam zamiar posiedzieć. W ogole mi brakuje na sekcji tematu o ps4, bo kilku ludzi tu gra, a tematu nie ma. ;p


W leaderboardsach widzialem, ze juz kumasz czacze :D
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jul 26 2019 09:59am
Quote (crunk_mp @ Jul 26 2019 05:35pm)
Ale bez kitu. Jak solo to 105 trzeba robić. Ten sezon olałem, ale w następnym mam zamiar posiedzieć. W ogole mi brakuje na sekcji tematu o ps4, bo kilku ludzi tu gra, a tematu nie ma. ;p


a są jakieś szczególne różnice poza platformą?
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 26 2019 10:35am
Quote (Ezraaa @ Jul 26 2019 04:59pm)
a są jakieś szczególne różnice poza platformą?


Nie ma botow, ale ludzie korzystaja z faktu, ze save zapisuje sie na konsoli i po chujowym rollowaniu crashuja gre w celu odzyskania materialow.
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jul 26 2019 10:38am
Quote (Pozdrawiam @ Jul 26 2019 06:35pm)
Nie ma botow, ale ludzie korzystaja z faktu, ze save zapisuje sie na konsoli i po chujowym rollowaniu crashuja gre w celu odzyskania materialow.


dobrze mi się wydaje, że boty rujnują ranking?

Bo nie widzę innego powodu.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 26 2019 10:43am
Quote (Ezraaa @ Jul 26 2019 05:38pm)
dobrze mi się wydaje, że boty rujnują ranking?

Bo nie widzę innego powodu.


Z pewnoscia, ale nie wiem jak sie dokladnie sprawa ma na pc- niemniej jednak jak obczajam ranki na necie to na pc osiagaja lepsze wyniki w gr, choc do konca sezonu jeszcze troche czasu. To resetowanie to tez spora przewaga- zdarza mi sie spotykac 800 paragon caly w primalach, kiedy ja przy 1400+ mam moze za dwa na postaci xd.
Mam tryhardujacego koleszke i jebaniec wlasnie wbil 3700 paragon. Rip jego zycie towarzyskie
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jul 26 2019 10:59am
Quote (Pozdrawiam @ 26 Jul 2019 17:59)
W leaderboardsach widzialem, ze juz kumasz czacze :D


Ja sie ciągle uczę, chociaz ten sezon odpuściłem.
Quote (Ezraaa @ 26 Jul 2019 17:59)
a są jakieś szczególne różnice poza platformą?


Brak botów. Tylko maniaki graja na ps4. + glich gry o ktorym Fjaczak wspomniał.
Nałóg bardzo prawdopodobny. :d
Member
Posts: 11,272
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 28 2019 11:55am
Jebnalem solo 82. Jestem w chuj dumny
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jul 28 2019 01:35pm
Quote (Kenu_PL @ Jul 28 2019 07:55pm)
Jebnalem solo 82. Jestem w chuj dumny


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Member
Posts: 11,272
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 28 2019 01:38pm
Quote (2007 @ Jul 28 2019 09:35pm)
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Dziękuję kocham was
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jul 28 2019 01:46pm
Miałem wątpliwą przyjemność gry na Xpudełku. Stwierdzam, że tego typu tytuły są nieporozumieniem na konsoli.

Quote (Ezraaa @ 26 Jul 2019 16:17)
Ale mamy tu elite.

Wkleiłbym swoje acziwki, ale wyjdzie, że nie mam (miałem) życia. :D

This post was edited by Xasthur on Jul 28 2019 01:47pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1163816391640164116421715Next
Add Reply New Topic New Poll