d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1163716381639164016411715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,274
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 26 2019 04:18am
teraz wam pokażę. zrobiłem impale DH. bedzie rozpierdól!
Member
Posts: 7,460
Joined: May 4 2019
Gold: 80.00
Warn: 20%
Jul 26 2019 04:20am
Quote (Kenu_PL @ Jul 26 2019 12:18pm)
teraz wam pokażę. zrobiłem impale DH. bedzie rozpierdól!


który rocznik tej impali?
Member
Posts: 11,274
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 26 2019 05:02am
Quote (milftank @ Jul 26 2019 12:20pm)
który rocznik tej impali?


rocznik bieżący
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jul 26 2019 08:02am
Quote (Kenu_PL @ Jul 26 2019 12:18pm)
teraz wam pokażę. zrobiłem impale DH. bedzie rozpierdól!


Z byle jakimi przedmiotami, pod ten build, powinieneś zrobić solo 100 gr lekkim chujem.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jul 26 2019 08:13am
Quote (2007 @ 26 Jul 2019 16:02)
Z byle jakimi przedmiotami, pod ten build, powinieneś zrobić solo 100 gr lekkim chujem.


105 do 110 solo kazdy powinien zrobic. Lekkim chujem.
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jul 26 2019 08:17am
Ale mamy tu elite.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jul 26 2019 09:00am
Quote (Ezraaa @ Jul 26 2019 04:17pm)
Ale mamy tu elite.


Nie, to nie tak. Ten set jest po prostu bardzo mocny. Szczególnie po ostatnim ulepszeniu szpicy karlei oraz wzmocnieniu samego setu Cienia.
o ile dobrze pamiętam, to zrobiłem coś koło setki właśnie (można powiedzieć, że z marszu), nie mając starożytnej broni, tylko zwykłą - podstawową wersję.
Innymi setami (bez anciest broni), zrobienie takiego wyniku byłoby bardzo ciężkie, a czasami wręcz niemożliwe.

This post was edited by 2007 on Jul 26 2019 09:01am
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jul 26 2019 09:12am
Quote (2007 @ Jul 26 2019 05:00pm)
Nie, to nie tak. Ten set jest po prostu bardzo mocny. Szczególnie po ostatnim ulepszeniu szpicy karlei oraz wzmocnieniu samego setu Cienia.
o ile dobrze pamiętam, to zrobiłem coś koło setki właśnie (można powiedzieć, że z marszu), nie mając starożytnej broni, tylko zwykłą - podstawową wersję.
Innymi setami (bez anciest broni), zrobienie takiego wyniku byłoby bardzo ciężkie, a czasami wręcz niemożliwe.


to akurat zrozumiałem, bardziej poszedłem w reakcję łańcuchową z crankiem xd w sumie dla jaj. Ogólnie to teraz się czuję chujowo, bo ten dager miałem starożytny i ojebałem u kowala ;/
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 26 2019 09:27am
Ja postanowilem jeszcze dac szanse demon hunterowi z rapid fire i choc troche nudny to bardzo sipny build
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jul 26 2019 09:35am
Quote (Ezraaa @ 26 Jul 2019 17:12)
to akurat zrozumiałem, bardziej poszedłem w reakcję łańcuchową z crankiem xd w sumie dla jaj. Ogólnie to teraz się czuję chujowo, bo ten dager miałem starożytny i ojebałem u kowala ;/


Ale bez kitu. Jak solo to 105 trzeba robić. Ten sezon olałem, ale w następnym mam zamiar posiedzieć. W ogole mi brakuje na sekcji tematu o ps4, bo kilku ludzi tu gra, a tematu nie ma. ;p
Go Back To Polska Topic List
Prev1163716381639164016411715Next
Add Reply New Topic New Poll