Quote (2007 @ Jul 26 2019 05:00pm)
Nie, to nie tak. Ten set jest po prostu bardzo mocny. Szczególnie po ostatnim ulepszeniu szpicy karlei oraz wzmocnieniu samego setu Cienia.
o ile dobrze pamiętam, to zrobiłem coś koło setki właśnie (można powiedzieć, że z marszu), nie mając starożytnej broni, tylko zwykłą - podstawową wersję.
Innymi setami (bez anciest broni), zrobienie takiego wyniku byłoby bardzo ciężkie, a czasami wręcz niemożliwe.
to akurat zrozumiałem, bardziej poszedłem w reakcję łańcuchową z crankiem xd w sumie dla jaj. Ogólnie to teraz się czuję chujowo, bo ten dager miałem starożytny i ojebałem u kowala ;/