d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1163416351636163716381715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,279
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 15 2019 12:50am
Quote (Pozdrawiam @ Jul 14 2019 11:34am)
Niezbyt wiele ostatnio gralem, ale wbilem 800 paragon i top30 gr barbow na hc po czym olalem temat grania na hc, bo zaczalem grac gr110+ z topka serwera i te kutasiarze sie nawet smierci nie boja, bo w razie czego crashuja gre xd- no hardcore w chuj.
Wbilem na softcore i robie vyr archon bo mi taki amulet padl :drool:

http://i67.tinypic.com/rtfeqc.jpg

Dropnal mi tez taki ring, ale w sumie porzadny unikat jest znacznie cenniejszy, niz kazdy primal a HoTA LoN Barb jest troche slaby ;<

http://oi66.tinypic.com/bit6dd.jpg


ten traveller's pledge to przeciez nie primal.... a czemu wlasiciwe nie pisze czy to primal czy ancient czy zwykly set
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 15 2019 05:33pm
Quote (Kenu_PL @ Jul 15 2019 07:50am)
ten traveller's pledge to przeciez nie primal.... a czemu wlasiciwe nie pisze czy to primal czy ancient czy zwykly set



Szkoda, ze nie ancient- wtedy byłby to Top serwera. Primala to se każden jeden może znaleźć, a dobry uniq ma większa wartość kolekcjonerska B)
Member
Posts: 11,279
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 19 2019 02:00am
wczoraj kadala mi dała... ancient chests armor sunwoko. zrelolowałem i zobaczymy. Generalnie czuję, że nadal cienko i gr85 nie dałby rady. (mam 4 ancient i reszte zwykłych) jesli rozumiesz nacisnij łapką kombinację "ok"
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 19 2019 06:34am
Ja chyba juz wbijam kutasa w ten sezon. Czasu zbyt wiele nie mam, a juz troche pozno, zeby probowac dobic wizardem do top50. Zostawie sobie te przyjemnosc na nastepny sezon :wub:
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jul 19 2019 07:27am
Quote (Pozdrawiam @ 19 Jul 2019 14:34)
Ja chyba juz wbijam kutasa w ten sezon. Czasu zbyt wiele nie mam, a juz troche pozno, zeby probowac dobic wizardem do top50. Zostawie sobie te przyjemnosc na nastepny sezon :wub:


Dziś 19, a nie ma info kiedy następny sezon. Martwi mnie to.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jul 19 2019 01:25pm
Quote (Pozdrawiam @ Jul 19 2019 02:34pm)
Ja chyba juz wbijam kutasa w ten sezon. Czasu zbyt wiele nie mam, a juz troche pozno, zeby probowac dobic wizardem do top50. Zostawie sobie te przyjemnosc na nastepny sezon :wub:


Ja wykonałem wszystkie zadania sezonowe, odblokowałem skrzydełka i przestałem grać. :P

Quote (crunk_mp @ Jul 19 2019 03:27pm)
Dziś 19, a nie ma info kiedy następny sezon. Martwi mnie to.


Również czekam na tę informację z niecierpliwością godną dziecka z piaskownicy, czekającego na nową zabawkę.

Member
Posts: 11,279
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 19 2019 03:21pm
Quote (2007 @ Jul 19 2019 09:25pm)
Ja wykonałem wszystkie zadania sezonowe, odblokowałem skrzydełka i przestałem grać. :P



Również czekam na tę informację z niecierpliwością godną dziecka z piaskownicy, czekającego na nową zabawkę.


No co wy. Sezon się rozkręca dopiero powoli B)
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jul 19 2019 03:39pm
W końcu odnalazłem build idealny dla mnie. Hybryda zabolczyni na pułapki z bowazonka. Moje mokre sny się urzeczywistnily.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 19 2019 04:33pm
Quote (Ezraaa @ Jul 19 2019 10:39pm)
W końcu odnalazłem build idealny dla mnie. Hybryda zabolczyni na pułapki z bowazonka. Moje mokre sny się urzeczywistnily.



W zeszłym sezonie był to ciekawy build, bo był wolny ring slot.
Ja w tym sezonie robiłem to, co lubie najbardziej- kombinowałem z buildami. Niech te chujki z blizzarda dodadzą jakieś itemy i ulepsza barana, bo odstaje strasznie od reszty postaci.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jul 19 2019 05:22pm
Quote (Ezraaa @ Jul 19 2019 11:39pm)
W końcu odnalazłem build idealny dla mnie. Hybryda zabolczyni na pułapki z bowazonka. Moje mokre sny się urzeczywistnily.


Mówisz o "czystym" maruderze pod wielostrzał (bo jest taki build), czy hybrydzie N6M4?
Ja osobiście, kilka sezonów temu, grałem tym pierwszym buildem, czyli maruder + wielostrzał oraz maruder + strzała odłamkowa i muszę przyznać, że grało się miodnie.

Jak mnie najdzie ochota, to może kiedyś też przetestuję N6M4, bo itemy do tego buildu mam z wybitnie dobrymi statystykami, tylko... na chwilę obecną trochę się wypaliłem. Może kiedyś... :bouncy:
Go Back To Polska Topic List
Prev1163416351636163716381715Next
Add Reply New Topic New Poll