d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1163316341635163616371715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jun 29 2019 11:12pm
Quote (2007 @ 30 Jun 2019 05:22)
A mnie właśnie zabił kolcozwierz w diablo 2 na koszmarze.


R.i.p.
Za czesto gra się wiesza, żeby na hc grac.
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jun 30 2019 12:15am
Kiedy reset?
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jun 30 2019 12:41am
oby jeszcze nie, jeszcze skrzydeł nie zdobyłem :angry:
Member
Posts: 11,280
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jun 30 2019 02:09am
Quote (2007 @ Jun 30 2019 04:22am)
A mnie właśnie zabił kolcozwierz w diablo 2 na koszmarze.


jest od tego specjalny temat :mad: hardcor?
Member
Posts: 11,280
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jun 30 2019 02:11am
Quote (Ezraaa @ Jun 30 2019 07:41am)
oby jeszcze nie, jeszcze skrzydeł nie zdobyłem :angry:


We are no longer providing anticipated end dates for Seasons. However, we are committed to keeping Seasons roughly three months in length (give or take a few weeks based on development needs) and will continue to provide a minimum of two weeks advance notice for when the Season will be ending.

czyli okouo 17 sierpnia.
Member
Posts: 11,280
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 5 2019 07:06am
zrobilem mniszkę na WoL Sunwoko. Mniszą zrobiłem GR75 także wielki sukces
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jul 5 2019 10:29am
Quote (Kenu_PL @ 5 Jul 2019 15:06)
zrobilem mniszkę na WoL Sunwoko. Mniszą zrobiłem GR75 także wielki sukces


Gz.
E: jaki paragon?

This post was edited by crunk_mp on Jul 5 2019 10:30am
Member
Posts: 11,280
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 5 2019 10:34am
Quote (crunk_mp @ Jul 5 2019 06:29pm)
Gz.
E: jaki paragon?


710
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jul 5 2019 10:39am
Quote (Kenu_PL @ Jul 5 2019 03:06pm)
zrobilem mniszkę na WoL Sunwoko. Mniszą zrobiłem GR75 także wielki sukces


gz
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 14 2019 03:34am
Niezbyt wiele ostatnio gralem, ale wbilem 800 paragon i top30 gr barbow na hc po czym olalem temat grania na hc, bo zaczalem grac gr110+ z topka serwera i te kutasiarze sie nawet smierci nie boja, bo w razie czego crashuja gre xd- no hardcore w chuj.
Wbilem na softcore i robie vyr archon bo mi taki amulet padl :drool:



Dropnal mi tez taki ring, ale w sumie porzadny unikat jest znacznie cenniejszy, niz kazdy primal a HoTA LoN Barb jest troche slaby ;<

Go Back To Polska Topic List
Prev1163316341635163616371715Next
Add Reply New Topic New Poll