Niezbyt wiele ostatnio gralem, ale wbilem 800 paragon i top30 gr barbow na hc po czym olalem temat grania na hc, bo zaczalem grac gr110+ z topka serwera i te kutasiarze sie nawet smierci nie boja, bo w razie czego crashuja gre xd- no hardcore w chuj.
Wbilem na softcore i robie vyr archon bo mi taki amulet padl


Dropnal mi tez taki ring, ale w sumie porzadny unikat jest znacznie cenniejszy, niz kazdy primal a HoTA LoN Barb jest troche slaby ;<
