d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1163216331634163516361715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jun 14 2019 03:53am
Wiem, że jest miesiąc po resecie, wiem, że te skrzydełka da radę zdobyć w jeden, dwa, no góra w trzy dni... lecz ja zdobyłem je dopiero dziś. :) Brawo ja?

Quote (Pozdrawiam @ Jun 10 2019 02:41pm)
Gr 122 jebniety w duecie :drool:


gz
Member
Posts: 11,292
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jun 14 2019 03:56am
Quote (2007 @ Jun 14 2019 10:53am)
Wiem, że jest miesiąc po resecie, wiem, że te skrzydełka da radę zdobyć w jeden, dwa, no góra w trzy dni... lecz ja zdobyłem je dopiero dziś. :) Brawo ja?



gz


ja to leję na te zadania sezonowe.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jun 14 2019 03:58am
Quote (Kenu_PL @ Jun 14 2019 11:56am)
ja to leję na te zadania sezonowe.


Ja zazwyczaj też, ale że lubię kolekcjonować takie pierdoły jak pety/wingsy, to w tym sezonie, pierwszy raz wykonałem je wszystkie.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jun 14 2019 10:06am
Quote (2007 @ Jun 14 2019 10:53am)
Wiem, że jest miesiąc po resecie, wiem, że te skrzydełka da radę zdobyć w jeden, dwa, no góra w trzy dni... lecz ja zdobyłem je dopiero dziś. :) Brawo ja?



gz


Ja jeszcze nigdy nie zdobylem nic, wole lac moby a motylkowe skrzydelka dali mi w zeszlym sezonie zupelnie za darmo, wiec zrobilem cme z mojego nekromanty :D
Wszyscy wbijaja w to kutacha, ale zrobilem moim nekromanta gr 116 solo wskoczylem na 26 miejsce. We dwoje gr 123 zrobiony za pierwszym razem w teamie barb/archon wiz i 48 miejsce w rankingu (czyli 24-ty duet). Nie gram zbyt wiele, wiec taki wynik mnie satysfakcjonuje :wub: Jeszcze sporo itemkow mam do ulepszenia, wiec bede sie powoli pial w gore.
Member
Posts: 11,292
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jun 14 2019 12:03pm
Quote (Pozdrawiam @ Jun 14 2019 05:06pm)
Ja jeszcze nigdy nie zdobylem nic, wole lac moby a motylkowe skrzydelka dali mi w zeszlym sezonie zupelnie za darmo, wiec zrobilem cme z mojego nekromanty :D
Wszyscy wbijaja w to kutacha, ale zrobilem moim nekromanta gr 116 solo wskoczylem na 26 miejsce. We dwoje gr 123 zrobiony za pierwszym razem w teamie barb/archon wiz i 48 miejsce w rankingu (czyli 24-ty duet). Nie gram zbyt wiele, wiec taki wynik mnie satysfakcjonuje :wub: Jeszcze sporo itemkow mam do ulepszenia, wiec bede sie powoli pial w gore.


Piękne wyniki. Ile nakurwiasz na dzień?
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jun 17 2019 04:50am
Zrobilem barba na hc i mam juz 70 paragon :D
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jun 18 2019 04:06am
Gr 126 jebniety w duecie :drool:
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jun 18 2019 06:51am
Quote (Pozdrawiam @ Jun 18 2019 12:06pm)
Gr 126 jebniety w duecie :drool:


gz :)
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jun 29 2019 07:11pm
Quote (2007 @ Jun 18 2019 01:51pm)
gz :)


Dziekuweczka ziomeg. Przez te kilkanascie dni nie gralem prawie wcale i dopiero teraz sobie siedze i zrobilem barba na hc. Mam juz 92 paragon i 5 czesci zestawu ziemi, fajno sie gra nawet :wub:
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jun 29 2019 09:22pm
Quote (Pozdrawiam @ Jun 30 2019 03:11am)
Dziekuweczka ziomeg. Przez te kilkanascie dni nie gralem prawie wcale i dopiero teraz sobie siedze i zrobilem barba na hc. Mam juz 92 paragon i 5 czesci zestawu ziemi, fajno sie gra nawet :wub:


A mnie właśnie zabił kolcozwierz w diablo 2 na koszmarze.
Go Back To Polska Topic List
Prev1163216331634163516361715Next
Add Reply New Topic New Poll