Quote (2007 @ Jun 14 2019 10:53am)
Wiem, że jest miesiąc po resecie, wiem, że te skrzydełka da radę zdobyć w jeden, dwa, no góra w trzy dni... lecz ja zdobyłem je dopiero dziś. :) Brawo ja?
gz
Ja jeszcze nigdy nie zdobylem nic, wole lac moby a motylkowe skrzydelka dali mi w zeszlym sezonie zupelnie za darmo, wiec zrobilem cme z mojego nekromanty
Wszyscy wbijaja w to kutacha, ale zrobilem moim nekromanta gr 116 solo wskoczylem na 26 miejsce. We dwoje gr 123 zrobiony za pierwszym razem w teamie barb/archon wiz i 48 miejsce w rankingu (czyli 24-ty duet). Nie gram zbyt wiele, wiec taki wynik mnie satysfakcjonuje

Jeszcze sporo itemkow mam do ulepszenia, wiec bede sie powoli pial w gore.