Quote (Xasthur @ Jun 7 2019 07:34pm)
Na SC jest dużo więcej botów, z którymi musisz konkurować z paragonem, a paragon to klucz do sukcesu do rank 1 czy nawet top 10. Fakt, że nie ma żadnej kary za RIP na SC pominę.
Ja gram na konsoli- tu botow nie ma, ale sa typy, ktore crashuja gre, zeby nie tracic materialow na rerolle. Bez wielkiego nerdzenia dalem rade wbic do top25 barbem a w tym sezonie jestem juz 28. wsrod nekromantow. Moj nec pada ze 3 razy na rifta bo ma 18m toughness, wiec nie widze siebie na hc xd