d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1163016311632163316341715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jun 7 2019 09:34am
Quote (Ezraaa @ Jun 7 2019 03:33pm)
Warto zainwestować 5 dyszek w gwałciciela dusz?


Pelen pakiet trza kupowac

Quote (Xasthur @ Jun 7 2019 03:26pm)
Nie wytrzymałbym minuty na SC w tej grze. Nie dlatego, że mój skill pozwala na grę bez monitora, ale że farma na sofcie to istna martwica mózgu.


Dlaczego tak uwazasz? Czym napierdalanie mobow rozni sie od napierdalania mobow przy zachowaniu ostroznosci? :D

This post was edited by Pozdrawiam on Jun 7 2019 09:34am
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 7 2019 10:13am
Jakbym miał pewność, że mi nigdy neta nie wypierdoli podczas farmy, to też bym grał na HC. Jak się wypierdolę ze swojej winy, to jeszcze jakoś to zniosę, ale jak dc i ripson, to od razu uninstall na kolejne 2 lata.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jun 7 2019 12:34pm
Quote (Pozdrawiam @ 7 Jun 2019 17:34)
Dlaczego tak uwazasz? Czym napierdalanie mobow rozni sie od napierdalania mobow przy zachowaniu ostroznosci? :D

Na SC jest dużo więcej botów, z którymi musisz konkurować z paragonem, a paragon to klucz do sukcesu do rank 1 czy nawet top 10. Fakt, że nie ma żadnej kary za RIP na SC pominę.

This post was edited by Xasthur on Jun 7 2019 12:37pm
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jun 7 2019 01:08pm
Quote (Xasthur @ Jun 7 2019 07:34pm)
Na SC jest dużo więcej botów, z którymi musisz konkurować z paragonem, a paragon to klucz do sukcesu do rank 1 czy nawet top 10. Fakt, że nie ma żadnej kary za RIP na SC pominę.


Ja gram na konsoli- tu botow nie ma, ale sa typy, ktore crashuja gre, zeby nie tracic materialow na rerolle. Bez wielkiego nerdzenia dalem rade wbic do top25 barbem a w tym sezonie jestem juz 28. wsrod nekromantow. Moj nec pada ze 3 razy na rifta bo ma 18m toughness, wiec nie widze siebie na hc xd
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jun 7 2019 02:15pm
k, idę w talrasha starpact
Member
Posts: 11,296
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jun 8 2019 01:17am
Quote (Ezraaa @ Jun 7 2019 09:15pm)
k, idę w talrasha starpact


Daj znać jak się gra
Member
Posts: 407
Joined: Jan 30 2017
Gold: 0.50
Jun 8 2019 07:05am
umarlem xd
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jun 8 2019 07:18am
Quote (DavianThule @ Jun 8 2019 03:05pm)
umarlem xd


rip :(
Member
Posts: 11,296
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jun 10 2019 12:19am
Zrobiłem star pakcią gr40. Ale nawet all itemsów nie mam, nie mówiac o ancientach, których ma bodajże 1
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jun 10 2019 12:32am
Rip
Go Back To Polska Topic List
Prev1163016311632163316341715Next
Add Reply New Topic New Poll