d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1162916301631163216331715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jun 6 2019 06:46pm
Minutę temu, moja czarodziejka na HC season, oficjalnie została umrzyta przez lorda Diss Connecta.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jun 6 2019 07:49pm
Quote (2007 @ Jun 7 2019 01:46am)
Minutę temu, moja czarodziejka na HC season, oficjalnie została umrzyta przez lorda Diss Connecta.


Wlasnie dlatego nie gram hc :wub:
Member
Posts: 34,143
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 7 2019 12:22am
Quote (Pozdrawiam @ 6 Jun 2019 22:59)
Na plejstejszyn czy xklocku


Plejstejszyn 4
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jun 7 2019 12:24am
Quote (kondes @ Jun 7 2019 07:22am)
Plejstejszyn 4


No to ci moge rusha zrobic
Member
Posts: 34,143
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 7 2019 12:25am
Quote (Pozdrawiam @ 7 Jun 2019 08:24)
No to ci moge rusha zrobic


Dzięki, ale nie będę zwracał gitary. Gram dość niewiele co by zawracać gitarę.
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 7 2019 05:07am
Zainstalowałem sobie wczoraj i powoli gram sobie na nowym ladder softcore, fajnie pograć od czasu do czasu bez spiny i powspominać jak fajnie było zanim zjebali tą grę na amen.
Member
Posts: 407
Joined: Jan 30 2017
Gold: 0.50
Jun 7 2019 06:24am
ostatnio jakos z nudow odpalilem sezonowego hardkora, barbara 54 gr wbilem i zyje :o bild totalnie z dupy, przymierzam sie na zmiane pod mlotek ale brak mi kilku czesci ik
a nie, pardą, 61 gr

This post was edited by DavianThule on Jun 7 2019 06:26am
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jun 7 2019 08:26am
Quote (Pozdrawiam @ 7 Jun 2019 03:49)
Wlasnie dlatego nie gram hc :wub:

Nie wytrzymałbym minuty na SC w tej grze. Nie dlatego, że mój skill pozwala na grę bez monitora, ale że farma na sofcie to istna martwica mózgu.
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jun 7 2019 08:33am
Warto zainwestować 5 dyszek w gwałciciela dusz?
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jun 7 2019 08:48am
Quote (Ezraaa @ 7 Jun 2019 16:33)
Warto zainwestować 5 dyszek w gwałciciela dusz?


RoS > Classic
Nie kupuj nekromantów.
Go Back To Polska Topic List
Prev1162916301631163216331715Next
Add Reply New Topic New Poll