☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev
1
1629
1630
1631
1632
1633
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 334665
Replies: 17149
Track Topic
2007
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
20.07
#16301
Jun 6 2019 06:46pm
Minutę temu, moja czarodziejka na HC season, oficjalnie została umrzyta przez lorda Diss Connecta.
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#16302
Jun 6 2019 07:49pm
Quote (2007 @ Jun 7 2019 01:46am)
Minutę temu, moja czarodziejka na HC season, oficjalnie została umrzyta przez lorda Diss Connecta.
Wlasnie dlatego nie gram hc
kondes
Member
Posts: 34,143
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#16303
Jun 7 2019 12:22am
Quote (Pozdrawiam @ 6 Jun 2019 22:59)
Na plejstejszyn czy xklocku
Plejstejszyn 4
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#16304
Jun 7 2019 12:24am
Quote (kondes @ Jun 7 2019 07:22am)
Plejstejszyn 4
No to ci moge rusha zrobic
kondes
Member
Posts: 34,143
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#16305
Jun 7 2019 12:25am
Quote (Pozdrawiam @ 7 Jun 2019 08:24)
No to ci moge rusha zrobic
Dzięki, ale nie będę zwracał gitary. Gram dość niewiele co by zawracać gitarę.
misiek_te
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#16306
Jun 7 2019 05:07am
Zainstalowałem sobie wczoraj i powoli gram sobie na nowym ladder softcore, fajnie pograć od czasu do czasu bez spiny i powspominać jak fajnie było zanim zjebali tą grę na amen.
DavianThule
Member
Posts: 407
Joined: Jan 30 2017
Gold
:
0.50
#16307
Jun 7 2019 06:24am
ostatnio jakos z nudow odpalilem sezonowego hardkora, barbara 54 gr wbilem i zyje
bild totalnie z dupy, przymierzam sie na zmiane pod mlotek ale brak mi kilku czesci ik
a nie, pardą, 61 gr
This post was edited by DavianThule on Jun 7 2019 06:26am
Xasthur
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold
:
6,207.00
#16308
Jun 7 2019 08:26am
Quote (Pozdrawiam @ 7 Jun 2019 03:49)
Wlasnie dlatego nie gram hc :wub:
Nie wytrzymałbym minuty na SC w tej grze. Nie dlatego, że mój skill pozwala na grę bez monitora, ale że farma na sofcie to istna martwica mózgu.
Ezraaa
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold
:
79.01
#16309
Jun 7 2019 08:33am
Warto zainwestować 5 dyszek w gwałciciela dusz?
Nothus
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold
:
Locked
#16310
Jun 7 2019 08:48am
Quote (Ezraaa @ 7 Jun 2019 16:33)
Warto zainwestować 5 dyszek w gwałciciela dusz?
RoS > Classic
Nie kupuj nekromantów.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
1629
1630
1631
1632
1633
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact