d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1162163164165166469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 13 2013 03:21pm
Props za kalenji :D
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 14 2013 01:36am
Quote (Grigo @ 13 May 2013 22:21)
Props za kalenji :D


Spoko, tez mialem i w sumie mam bole szyi/karku. A to dlatego ze stawy/miesnie zbiaja sie podczas biegania po asfalcie/twardej nawierzchni. Najlepszym wyborem bylby las ;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 14 2013 02:21am
Quote (anywayACID @ 14 May 2013 09:36)
Spoko, tez mialem i w sumie mam bole szyi/karku. A to dlatego ze stawy/miesnie zbiaja sie podczas biegania po asfalcie/twardej nawierzchni. Najlepszym wyborem bylby las ;)


Mam tam taki lasek, powiedzmy, muszę zobaczyć jak by się tam biegało. Kiedyś tam trochę na rowerze jeździłem, ale potem się trasa kończy i są wysypane kamienie :D
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 14 2013 03:01am
Nie wiem co sobie wybrać dzisiaj, luźne bieganie w tempie 5:xx min/km, czy interwał a może podbiegi mmmmmmmmmmmmmhhhhhhmmmmmmm :unsure:
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 14 2013 03:07am
Quote (b0b3k @ 14 May 2013 11:01)
Nie wiem co sobie wybrać dzisiaj, luźne bieganie w tempie 5:xx min/km, czy interwał a może podbiegi mmmmmmmmmmmmmhhhhhhmmmmmmm :unsure:


Podpowiedzialbym ci, gdybym nie byl noobem w kwestiach biegania.
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
May 14 2013 03:41am
Quote (b0b3k @ May 13 2013 10:16pm)
Dzisiejsze krótsze wybieganie, dobiegłem do znajomych którzy piwkowali sobie. Później wracałem truchcikiem w tempie 5:19 - 2 km tak zrobiłem bo trzeba było do domu wrócić. :> Kupiłem sobie dzisiaj tylko zwykłe spodenki kalenji.
http://i42.tinypic.com/33tjb12.png


zajebisty czas.
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
May 14 2013 06:23am
Poprosze jakies muzyczne seciki do biegania :)
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 14 2013 06:30am
raised by swans ghostless place to muzyka z tych spokojniejszych, kiedy poczas biegania chcesz odpocząć psychicznie i odciąć się od wszystkiego, dla mnie cała ta płyta to mistrzostwo. Przesłuchaj sobie kilka piosenek może akurat też Ci się spodoba.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 14 2013 07:08am
Quote (ShiSeido @ 14 May 2013 14:23)
Poprosze jakies muzyczne seciki do biegania :)

http://www.youtube.com/watch?v=_pMdQmZdPVw

Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
May 14 2013 07:55am
wczoraj 8km i dwa razy endmondo umrzyło - teraz przynajmniej wiem czemu :P.
Go Back To Polska Topic List
Prev1162163164165166469Next
Add Reply New Topic New Poll