Quote (anywayACID @ 14 May 2013 09:36)
Spoko, tez mialem i w sumie mam bole szyi/karku. A to dlatego ze stawy/miesnie zbiaja sie podczas biegania po asfalcie/twardej nawierzchni. Najlepszym wyborem bylby las

Mam tam taki lasek, powiedzmy, muszę zobaczyć jak by się tam biegało. Kiedyś tam trochę na rowerze jeździłem, ale potem się trasa kończy i są wysypane kamienie
