☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev
1
162
163
164
165
166
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 48035
Replies: 2068
Track Topic
m4rc1n3k
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold
:
625.00
#1631
Jan 6 2012 04:07pm
Quote (Patryk1991 @ 6 Jan 2012 22:21)
ufc chyba instnieje
supremancy mma ? wwe 12 ?
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1632
Jan 6 2012 04:13pm
Quote (Patryk1991 @ Jan 6 2012 11:21pm)
ufc chyba instnieje
musi byc czysty boks
michalk
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold
:
15,321.00
#1633
Jan 6 2012 07:00pm
Zmusiłem wczoraj RGH do działania. Fajnym motywem jest odpalanie gier z obrazów płyt wrzuconych na konsole z laptopa po LANie.
Jakby się ktoś zastanawiał nad tą przeróbką- polecam
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1634
Jan 7 2012 09:33am
Quote (michalk @ Jan 7 2012 03:00am)
Zmusiłem wczoraj RGH do działania. Fajnym motywem jest odpalanie gier z obrazów płyt wrzuconych na konsole z laptopa po LANie.
Jakby się ktoś zastanawiał nad tą przeróbką- polecam
nie polecam piracie
Rushe
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold
:
0.00
#1635
Jan 7 2012 09:34am
Quote (marekwoj74 @ Jan 7 2012 03:33pm)
nie polecam piracie
Odezwal sie ten, ktory zapewne nigdy nic nie sciagnal z neta.
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1636
Jan 7 2012 09:44am
Quote (Rushe @ Jan 7 2012 05:34pm)
Odezwal sie ten, ktory zapewne nigdy nic nie sciagnal z neta.
no nic z gier,tylko muzyke czasem ale tez malo
michalk
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold
:
15,321.00
#1637
Jan 7 2012 09:45am
Quote (marekwoj74 @ 7 Jan 2012 17:33)
nie polecam piracie
Przecież ja odpalam tylko kopie zapasowe posiadanych przeze mnie oryginałów. Po prostu nie chcę niszczyć oryginalnych płytek, ani napędu
Rushe
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold
:
0.00
#1638
Jan 7 2012 09:55am
Quote (marekwoj74 @ Jan 7 2012 03:44pm)
no nic z gier,tylko muzyke czasem ale tez malo
To tez piractwo. A prawda jest taka, ze niezaleznie od tego, czy ukradniesz ze sklepu odkurzacz, czy lizaka, to jestes takim samym zlodziejem.
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1639
Jan 7 2012 10:14am
Quote (Rushe @ Jan 7 2012 05:55pm)
To tez piractwo. A prawda jest taka, ze niezaleznie od tego, czy ukradniesz ze sklepu odkurzacz, czy lizaka, to jestes takim samym zlodziejem.
tylko ze legalnie sciagalem ta muzyke,autor na to pozwalal i dal link
Rushe
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold
:
0.00
#1640
Jan 7 2012 01:58pm
Mam pytanie do osob w temacie... jak jest z odpalaniem gier z normalnego X'a na przerobionym X360? Konkretnie chodzi mi o tytul Conker Live and Reloaded : P przechodzilem te gierke na n64 i jest po prostu genialna^^ chcialbym ja sobie odswiezyc:P
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
162
163
164
165
166
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact