d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1162163164165166207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jan 6 2012 04:07pm
Quote (Patryk1991 @ 6 Jan 2012 22:21)
ufc chyba instnieje


supremancy mma ? wwe 12 ?
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 6 2012 04:13pm
Quote (Patryk1991 @ Jan 6 2012 11:21pm)
ufc chyba instnieje


musi byc czysty boks
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Jan 6 2012 07:00pm
Zmusiłem wczoraj RGH do działania. Fajnym motywem jest odpalanie gier z obrazów płyt wrzuconych na konsole z laptopa po LANie.
Jakby się ktoś zastanawiał nad tą przeróbką- polecam
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 7 2012 09:33am
Quote (michalk @ Jan 7 2012 03:00am)
Zmusiłem wczoraj RGH do działania. Fajnym motywem jest odpalanie gier z obrazów płyt wrzuconych na konsole z laptopa po LANie.
Jakby się ktoś zastanawiał nad tą przeróbką- polecam


nie polecam piracie
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Jan 7 2012 09:34am
Quote (marekwoj74 @ Jan 7 2012 03:33pm)
nie polecam piracie


Odezwal sie ten, ktory zapewne nigdy nic nie sciagnal z neta.
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 7 2012 09:44am
Quote (Rushe @ Jan 7 2012 05:34pm)
Odezwal sie ten, ktory zapewne nigdy nic nie sciagnal z neta.


no nic z gier,tylko muzyke czasem ale tez malo
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Jan 7 2012 09:45am
Quote (marekwoj74 @ 7 Jan 2012 17:33)
nie polecam piracie


Przecież ja odpalam tylko kopie zapasowe posiadanych przeze mnie oryginałów. Po prostu nie chcę niszczyć oryginalnych płytek, ani napędu :D
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Jan 7 2012 09:55am
Quote (marekwoj74 @ Jan 7 2012 03:44pm)
no nic z gier,tylko muzyke czasem ale tez malo


To tez piractwo. A prawda jest taka, ze niezaleznie od tego, czy ukradniesz ze sklepu odkurzacz, czy lizaka, to jestes takim samym zlodziejem.
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Jan 7 2012 10:14am
Quote (Rushe @ Jan 7 2012 05:55pm)
To tez piractwo. A prawda jest taka, ze niezaleznie od tego, czy ukradniesz ze sklepu odkurzacz, czy lizaka, to jestes takim samym zlodziejem.


tylko ze legalnie sciagalem ta muzyke,autor na to pozwalal i dal link
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Jan 7 2012 01:58pm
Mam pytanie do osob w temacie... jak jest z odpalaniem gier z normalnego X'a na przerobionym X360? Konkretnie chodzi mi o tytul Conker Live and Reloaded : P przechodzilem te gierke na n64 i jest po prostu genialna^^ chcialbym ja sobie odswiezyc:P
Go Back To Polska Topic List
Prev1162163164165166207Next
Add Reply New Topic New Poll