Quote (TardekTJK @ Jul 5 2014 12:45pm)
Wszystkim, którzy szukają książki do przeczytania polecam polską fantastykę. Jak na razie czytałem Kossakowską (Zakon Krańca Świata), Piekarę (Cykl Inkwizytorski) i Grzędowicza (Pan Lodowego Ogrodu) i jestem bardzo zadowolony, najgorszej spośród wymienionych wypada imo Kossakowska, ale mimo wszystko daje radę.
Czytalem Sługe Bożego. Bardzo fajny, ale jakiś taki, polski...