d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1162163164165166205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,749
Joined: Oct 7 2008
Gold: 14.10
Jul 1 2014 06:22am
co w tym Kingu jest takiego, że wszyscy się podniecają tymi jego książkami?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jul 1 2014 07:03am
Quote (Wrobel @ 1 Jul 2014 14:22)
co w tym Kingu jest takiego, że wszyscy się podniecają tymi jego książkami?


sam nie wiem, ale sa bardzo wciagajace i ciekawe ;]
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 5 2014 06:39am
Przeczytałem Kuźnie Ciemności Stevena Erikssona. Nawet nie ma sie chyba co rozpisywac bo ksiazka ma wszystko to co mialy jej poprzedniczki z Malazu.
Wyborna lektura. Chciałym już drugą część.

Teraz pora na Strach Mędrca cz.2.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 5 2014 06:45am
Wszystkim, którzy szukają książki do przeczytania polecam polską fantastykę. Jak na razie czytałem Kossakowską (Zakon Krańca Świata), Piekarę (Cykl Inkwizytorski) i Grzędowicza (Pan Lodowego Ogrodu) i jestem bardzo zadowolony, najgorszej spośród wymienionych wypada imo Kossakowska, ale mimo wszystko daje radę.
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 5 2014 09:09am
Quote (TardekTJK @ Jul 5 2014 12:45pm)
Wszystkim, którzy szukają książki do przeczytania polecam polską fantastykę. Jak na razie czytałem Kossakowską (Zakon Krańca Świata), Piekarę (Cykl Inkwizytorski) i Grzędowicza (Pan Lodowego Ogrodu) i jestem bardzo zadowolony, najgorszej spośród wymienionych wypada imo Kossakowska, ale mimo wszystko daje radę.


Czytalem Sługe Bożego. Bardzo fajny, ale jakiś taki, polski...
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 5 2014 09:29am
Quote (Over_You @ 5 Jul 2014 16:09)
Czytalem Sługe Bożego. Bardzo fajny, ale jakiś taki, polski...


Jeżeli chodzi o fantasy to coraz bardziej się do polskiego przekonuję.
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 5 2014 10:56am
Quote (TardekTJK @ Jul 5 2014 03:29pm)
Jeżeli chodzi o fantasy to coraz bardziej się do polskiego przekonuję.


Nie jestem wybitnym znawca polskiego tematu, ale zawsze czytajac cos polskiego odnosze wrazenie, ze jest z tym jak z dobrymi polskimi komediami. Dialogi wyborne, postacie w miare ciekawe i nic procz tego.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 5 2014 11:16am
Quote (Over_You @ 5 Jul 2014 17:56)
Nie jestem wybitnym znawca polskiego tematu, ale zawsze czytajac cos polskiego odnosze wrazenie, ze jest z tym jak z dobrymi polskimi komediami. Dialogi wyborne, postacie w miare ciekawe i nic procz tego.


Jak chcesz dobrej fabuły to ogarnij Pana Lodowego Ogrodu - jak dla mnie przekozacki.
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 5 2014 11:45am
Quote (TardekTJK @ Jul 5 2014 05:16pm)
Jak chcesz dobrej fabuły to ogarnij Pana Lodowego Ogrodu - jak dla mnie przekozacki.


Moze kiedys. Narazie mam swoja kolejke :)
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 5 2014 12:05pm
Quote (Over_You @ 5 Jul 2014 18:45)
Moze kiedys. Narazie mam swoja kolejke :)


Moja sie ciagle zmienia :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1162163164165166205Next
Add Reply New Topic New Poll