d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11621631641651661411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 18 2010 02:38pm
Quote (marvolo @ Dec 18 2010 08:37pm)
cos jak : Jestem Legenda , 300 , 28 dni i tygodni pozniej  : dawajcie cos z jajem :D


Poznaj moich Spartan
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 18 2010 02:40pm
Quote (marvolo @ 18 Dec 2010 21:37)
cos jak : Jestem Legenda , 300 , 28 dni i tygodni pozniej : dawajcie cos z jajem :D


A może jakies bardziej pojebane gówno ?
Jak tak to obejrzyj - Drzwi obok.
Ostatnio oglądałem i byłem zadwolony z tej produkcji.
Ciezkie kino, mało kto takie lubi.
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Dec 18 2010 02:43pm
Zanim odejdą wody - byłem w kinie. Dość luźna komedia, taka na odmóżdżenie.
Lot nad kukułczym gniazdem - dopiero dzisiaj obejrzale. Nicolson przekozacki, generalnie caly film rewelacyjny. Zaraz ide na cos jeszcze popatrzec.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 18 2010 03:14pm
dzieki wszystkim za oferty :)
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Dec 19 2010 02:31am
Ostatnio oglądałem dwa filmy warte polecenia według mnie. Nie będę się rozpisywał co do fabuły bo każdy kto będzie chciał się z nią zapoznać to wejdzie sobie na filmweb albo po prostu go obejrzy. Pierwszy to The Town z Benem Affleckiem, historia grupy przestępczej napadającej na banki. Drugi to "13" z Jasonem Stathamem i Mickey Rourkiem, opowiadający historię nielegalnej gry hazardowej dla bogaczy gdzie graczami są ludzie a rozrywką masowa rosyjska ruletka.
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Dec 21 2010 03:00am
Polecam film The Town



warto obejrzeć
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 21 2010 03:01am
Film " Tekken ", oglądał ktoś?
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 21 2010 03:03am
Quote (maxmati @ Dec 21 2010 09:01am)
Film " Tekken ", oglądał ktoś?


Straszna kicha z tego co slyszalem i widzialem
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Dec 21 2010 05:41am
Quote (radi3k @ 19 Dec 2010 08:31)
Ostatnio oglądałem dwa filmy warte polecenia według mnie. Nie będę się rozpisywał co do fabuły bo każdy kto będzie chciał się z nią zapoznać to wejdzie sobie na filmweb albo po prostu go obejrzy. Pierwszy to The Town z Benem Affleckiem, historia grupy przestępczej napadającej na banki. Drugi to "13" z Jasonem Stathamem i Mickey Rourkiem, opowiadający historię nielegalnej gry hazardowej dla bogaczy gdzie graczami są ludzie a rozrywką masowa rosyjska ruletka.


Quote (umbrela @ 21 Dec 2010 09:00)
Polecam film The Town

http://www.youtube.com/watch?v=BXY_JvOK63c

warto obejrzeć


Właśnie się zabieram do obejrzenia tych dwóch tytułów. Może dzisiaj obejrzę i napiszę jakie wrażenia.
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Dec 21 2010 05:49am
scott pilgrim vs the world - kozak, sen maniaka komputerowego na kwasie, zuo poleca.
frost/nixon - dawno nie oglądałem tak trzymającego w napięciu filmu, chociaż to nie jest thriller :o zuo poleca.
blade runner - ostatnio sobie przypomniałem i nawet nie zdawałem sobie sprawy, że efekty specjalne w tym filmie nadal wgniatają w ziemie :o no i harrison <3 zuo poleca.
easy-a - lekka komedyjka młodzieżowa, jednak zupełnie inna niż amerikan paje, zuo oczywko poleca.
mr nobody - fajny film, świetnie zrobiony, mówiący o wyborach w życiu, np. co by było gdybyśmy nigdy nie weszli na d2jsp? zuo poleca.

wszystkie filmy ze znakiem jakości "zuo poleca" mają osobistą rekomendacje użytkownika zuoozuoo i można je oglądać w ciemno. bo kurwa ja mam zawsze racje.
Go Back To Polska Topic List
Prev11621631641651661411Next
Add Reply New Topic New Poll