dopiero o 20 otwieram zimnego leszka...i jakoś leci wiesz gierki kawka monster szlugi i tak cały dzień aaa i jeszcze coś zjem. dużo myślę o swoim nowym chłopaku ^wraps B) a Ty jak tam? prace dorwałeś że tak rzadko tu bywasz?
U ziomka dużo siedziałem na chacie ostatnio, wyszedł ze szpitala niedawno, a razem siedzieliśmy, tylko on rok dłużej no i gdzieś ten kontakt się uchował, bo często dzwonił do mnie na pogaduchy i teraz zaprosił do siebie i w sumie u niego siedzę cały czas.