d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1162616271628162916301715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,824
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 29 2019 12:50pm
Powoli nadrabiam zaleglosci i gr106 jebniety za pierwszym razem. W weekend wbijam do top50
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
May 30 2019 07:57am
Jaka klasa najlepiej we d3?
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
May 30 2019 08:08am
Quote (kondes @ May 30 2019 03:57pm)
Jaka klasa najlepiej we d3?


Łowca demonów na łuk, wdg mnie.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
May 30 2019 08:52am
Kurwa ten dalej to samo mieli xd
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
May 30 2019 09:01am
Quote (2007 @ 30 May 2019 16:08)
Łowca demonów na łuk, wdg mnie.


Spoko akurat gram dh czyli git.

Quote (Nothus @ 30 May 2019 16:52)
Kurwa ten dalej to samo mieli xd


Jestem nowy w tą grę. A teraz będę miał trochę wincy czasu to obadam tego dh.
Member
Posts: 11,313
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
May 30 2019 09:38am
dla leniwych polecam wizkę na archonta z chantodo
Member
Posts: 45,824
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 30 2019 09:57am
Quote (kondes @ May 30 2019 02:57pm)
Jaka klasa najlepiej we d3?


Quote (2007 @ May 30 2019 03:08pm)
Łowca demonów na łuk, wdg mnie.


Lowca demonow na nuz gniecie go na pewniaka
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
May 30 2019 11:38am
Quote (Pozdrawiam @ 30 May 2019 17:57)
Lowca demonow na nuz gniecie go na pewniaka


No czytałem o tym łowcy na noże ale wolę jednak łuk
Member
Posts: 11,313
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
May 31 2019 01:37am
próbowałem gr75 i dópa. wiec otworzyłem i gr65 i też dópa. tzn 65 moze bym dał rade ale lagi miauem.
Member
Posts: 45,824
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 31 2019 05:12pm
Ale mi sie nie chce za bountiesy zabierac
Go Back To Polska Topic List
Prev1162616271628162916301715Next
Add Reply New Topic New Poll