☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev
1
1626
1627
1628
1629
1630
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 334715
Replies: 17149
Track Topic
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,824
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#16271
May 29 2019 12:50pm
Powoli nadrabiam zaleglosci i gr106 jebniety za pierwszym razem. W weekend wbijam do top50
kondes
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#16272
May 30 2019 07:57am
Jaka klasa najlepiej we d3?
2007
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
20.07
#16273
May 30 2019 08:08am
Quote (kondes @ May 30 2019 03:57pm)
Jaka klasa najlepiej we d3?
Łowca demonów na łuk, wdg mnie.
Nothus
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold
:
Locked
#16274
May 30 2019 08:52am
Kurwa ten dalej to samo mieli xd
kondes
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#16275
May 30 2019 09:01am
Quote (2007 @ 30 May 2019 16:08)
Łowca demonów na łuk, wdg mnie.
Spoko akurat gram dh czyli git.
Quote (Nothus @ 30 May 2019 16:52)
Kurwa ten dalej to samo mieli xd
Jestem nowy w tą grę. A teraz będę miał trochę wincy czasu to obadam tego dh.
Kenu_PL
Member
Posts: 11,313
Joined: Dec 25 2018
Gold
:
2,137.69
Warn: 10%
#16276
May 30 2019 09:38am
dla leniwych polecam wizkę na archonta z chantodo
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,824
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#16277
May 30 2019 09:57am
Quote (kondes @ May 30 2019 02:57pm)
Jaka klasa najlepiej we d3?
Quote (2007 @ May 30 2019 03:08pm)
Łowca demonów na łuk, wdg mnie.
Lowca demonow na nuz gniecie go na pewniaka
kondes
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#16278
May 30 2019 11:38am
Quote (Pozdrawiam @ 30 May 2019 17:57)
Lowca demonow na nuz gniecie go na pewniaka
No czytałem o tym łowcy na noże ale wolę jednak łuk
Kenu_PL
Member
Posts: 11,313
Joined: Dec 25 2018
Gold
:
2,137.69
Warn: 10%
#16279
May 31 2019 01:37am
próbowałem gr75 i dópa. wiec otworzyłem i gr65 i też dópa. tzn 65 moze bym dał rade ale lagi miauem.
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,824
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#16280
May 31 2019 05:12pm
Ale mi sie nie chce za bountiesy zabierac
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
1626
1627
1628
1629
1630
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact