d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1162616271628162916301680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 21 2011 12:17pm
Quote (jodum @ Nov 21 2011 06:06pm)
teraz juz ci sie chyba nie uda wywinac :<
Nie wiem, zobacze czy i ile kont uda sie odzyskac.

Quote (cOr @ Nov 21 2011 06:08pm)
a po poprzednim unbanie botowales dalej czy zrobiles chwile przerwy?
Kilka dni przerwy.

Quote (myr00n @ Nov 21 2011 06:13pm)
A na mainie nawet miałes last warning kiedyś, cnie ?
Tak, ale to jeszcze w tbc bylo.
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Nov 22 2011 05:37am
Nie próbował ktoś biznesów rozkręcać na Frostmane?
Member
Posts: 136
Joined: Sep 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 22 2011 07:10am
Quote (Elder33 @ Nov 22 2011 12:37pm)
Nie próbował ktoś biznesów rozkręcać na Frostmane?
Ja tam mialem boty :ph34r:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 22 2011 11:44am
Mam wrazenie, ze Dirthsed to taki Dark Knight wannabe, a my boterzy to Gotham City villains.
Robie 2 tickets w sprawie banow na 2 roznych kontach zbanowanych w tym samym czasie, na jednego odpisuje mi Dirthset (pewnie sam nie wiem jak sie pisze swoj nick), ze ban jest zasluzony etc, a na drugiego jakis inny GM, ktory prosi o swoje dane, zeby potwierdzic wlasnosc konta. :mellow:

This post was edited by Pozer on Nov 22 2011 11:44am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 22 2011 12:03pm
Quote (iPhone_4_32gb @ 22 Nov 2011 14:10)
Ja tam mialem boty  :ph34r:


I ja
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 22 2011 12:35pm
Quote (Pozer @ Nov 22 2011 06:44pm)
Mam wrazenie, ze Dirthsed to taki Dark Knight wannabe, a my boterzy to Gotham City villains.
Robie 2 tickets w sprawie banow na 2 roznych kontach zbanowanych w tym samym czasie, na jednego odpisuje mi Dirthset (pewnie sam nie wiem jak sie pisze swoj nick), ze ban jest zasluzony etc, a na drugiego jakis inny GM, ktory prosi o swoje dane, zeby potwierdzic wlasnosc konta.  :mellow:


to nic nie znaczy, potwierdzisz tozsamosc i i tak zostanie perma jesli juz jest.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 22 2011 12:51pm
Quote (TheMrJohnnyp @ Nov 22 2011 06:35pm)
to nic nie znaczy, potwierdzisz tozsamosc i i tak zostanie perma jesli juz jest.
Nein, wtedy albo pisali, zeby potwierdzic swoje dane i unban albo nie pytali o nic, tylko ze ban zasluzony
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 22 2011 12:53pm
Quote (Pozer @ Nov 22 2011 07:51pm)
Nein, wtedy albo pisali, zeby potwierdzic swoje dane i unban albo nie pytali o nic, tylko ze ban zasluzony


mialem taka sytuacje ze dostalem suspenda i prosili o przeslanie cd keyow, wtedy szedl perma. :)

e:Anyway good luck po raz kolejny.

This post was edited by TheMrJohnnyp on Nov 22 2011 12:53pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 22 2011 12:59pm
boterzy :angry:
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Nov 22 2011 01:09pm
iso bot do aukcji badly :< od 14 siedze bo od czwartku aukcji nie wystawialem i jeszcze 2 konta zostaly :(((((((((
Go Back To Polska Topic List
Prev1162616271628162916301680Next
Closed New Topic New Poll