Quote (jodum @ Nov 21 2011 06:06pm)
teraz juz ci sie chyba nie uda wywinac :<
Nie wiem, zobacze czy i ile kont uda sie odzyskac.
Quote (cOr @ Nov 21 2011 06:08pm)
a po poprzednim unbanie botowales dalej czy zrobiles chwile przerwy?
Kilka dni przerwy.
Quote (myr00n @ Nov 21 2011 06:13pm)
A na mainie nawet miałes last warning kiedyś, cnie ?
Tak, ale to jeszcze w tbc bylo.