d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1162316241625162616271715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
May 19 2019 07:19am
Quote (Pozdrawiam @ May 19 2019 02:34am)
Specjlnie sie wczoraj chciaolem pochwalic kolejnym gownianym primalem z okazji gr70, ale mi jsp nie pozwoilo :cry:


Jaki guwnix Ci poleciał? Ja jeszcze nie zrobiłem, bo dopiero wczoraj wieczorem zacząłem grać.
Może dziś mi się uda trochę pograć i zrobić 70-kę to też się pochwalę. :)

Quote (Nothus @ May 19 2019 01:03pm)
Nie wiem jakim buildem grac :/


Jaka postać?

This post was edited by 2007 on May 19 2019 07:19am
Member
Posts: 45,824
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 19 2019 08:08am
Quote (2007 @ May 19 2019 02:19pm)
Jaki guwnix Ci poleciał? Ja jeszcze nie zrobiłem, bo dopiero wczoraj wieczorem zacząłem grać.
Może dziś mi się uda trochę pograć i zrobić 70-kę to też się pochwalę. :)



Jaka postać?



Mempo of twilight ~~ Nie mam szczescia do primali, ale chociaz ancienty mi padaja, Wiec już mogę chapac 3-4 minutowe 75tki. Póki co to tyle, trzeba wracac do życia :D
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
May 19 2019 10:17am
Quote (2007 @ 19 May 2019 15:19)
Jaki guwnix Ci poleciał? Ja jeszcze nie zrobiłem, bo dopiero wczoraj wieczorem zacząłem grać.
Może dziś mi się uda trochę pograć i zrobić 70-kę to też się pochwalę. :)



Jaka postać?


Zrobilem wizza i mysle nad Vyr/Chantodo lub firebirdem
Member
Posts: 6,264
Joined: Sep 28 2008
Gold: 2,315.04
May 19 2019 11:31am
Dh imba
Member
Posts: 11,315
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
May 20 2019 12:50am
a ja mam 38 lvl. Jednak idę w tą czarkę gwiezdne wojny. Narazie jest fajnie, tyle opcji ataku
Member
Posts: 11,315
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
May 23 2019 07:56am
Jak tam wasze chary?
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
May 23 2019 08:00am
Quote (Kenu_PL @ 23 May 2019 15:56)
Jak tam wasze chary?


Inarius smiga.
Teraz zastanawiam sie nad szamanem na LoNy.
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
May 23 2019 08:01am
Dajcie mi jakiegoś builda dla nooba tylko przeszedłem barbem wszystko i dalej nie jaze jak budować postacie
Member
Posts: 11,315
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
May 23 2019 08:02am
Quote (crunk_mp @ May 23 2019 03:00pm)
Inarius smiga.
Teraz zastanawiam sie nad szamanem na LoNy.


Śmiga tzn?
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
May 23 2019 08:08am
Quote (Kenu_PL @ 23 May 2019 16:02)
Śmiga tzn?


T12 w pare min, podbije klejnoty i spoko powinien t16 zrobic.
Go Back To Polska Topic List
Prev1162316241625162616271715Next
Add Reply New Topic New Poll