Quote (Pozdrawiam @ May 19 2019 02:34am)
Specjlnie sie wczoraj chciaolem pochwalic kolejnym gownianym primalem z okazji gr70, ale mi jsp nie pozwoilo :cry:
Jaki guwnix Ci poleciał? Ja jeszcze nie zrobiłem, bo dopiero wczoraj wieczorem zacząłem grać.
Może dziś mi się uda trochę pograć i zrobić 70-kę to też się pochwalę.

Quote (Nothus @ May 19 2019 01:03pm)
Nie wiem jakim buildem grac :/
Jaka postać?
This post was edited by 2007 on May 19 2019 07:19am