Quote (TheMrJohnnyp @ 14 Nov 2011 22:02)
Haters gonna hate
Scrubsi dalej Cie mecza? Teraz jest baaaardzo duza rotacja w takich topowych gildiach, bardzo duzo ludzi konczy gre bo jest po prostu nudna. Mysle ze Mists of Pandaria jak wyjdzie to liczba subskrupcji spadnie do okolo 6-7 mln i wow zacznie powolutku dogorywac.
Stracili Healera, w sumie maja tylko 1 raidujacego paladyna, przydalby im sie 2gi w razie czego ( a od innych healerow wiem, z ktorymi gram czasami w sc2, ze ten paladyn to jakas pizda :< )
This post was edited by zYwi3c on Nov 14 2011 02:24pm