d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1161916201621162216231715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 13 2019 08:42am
Quote (crunk_mp @ May 13 2019 03:27pm)
Ja to na poczatku to tal rasha orbke, a pozniej wlasnie tez sie nad necrem zastanawiam, ale tego na kości może bym zrobił.


W tym sezonie trzeba cisnad LoN buildy, korzystajac z season theme. Wychodzi na to, ze najbardziej skorzysta nec, chociaz blessed shield crusader tez bedzie robil pogrom, pomijajac juz, ze nudno w chuj sie nim gra. Jeszcze nie sprawdzalem co tam na necie polecaja, ale mysle, ze zaraz po necu zrobie Gargantuan WD. Orbka w LoN tez powinna robic niezly gnoj
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
May 14 2019 12:28am
jaki jest najprzyjemniejszy build jakim grałeś/-aś?

Dla mnie chyba to jednak Impale DH.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
May 14 2019 12:50am
Quote (Kenu_PL @ May 14 2019 08:28am)
jaki jest najprzyjemniejszy build jakim grałeś/-aś?

Dla mnie chyba to jednak Impale DH.


Tak.
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
May 14 2019 03:19am
Quote (2007 @ May 14 2019 07:50am)
Tak.


tak w sensie tesh?
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
May 14 2019 04:39am
Quote (Pozdrawiam @ 13 May 2019 16:42)
W tym sezonie trzeba cisnad LoN buildy, korzystajac z season theme. Wychodzi na to, ze najbardziej skorzysta nec, chociaz blessed shield crusader tez bedzie robil pogrom, pomijajac juz, ze nudno w chuj sie nim gra. Jeszcze nie sprawdzalem co tam na necie polecaja, ale mysle, ze zaraz po necu zrobie Gargantuan WD. Orbka w LoN tez powinna robic niezly gnoj


Tak sie jeszcze zastanawiam, czy na Speed farme kogos innego niz orb czarownice, ale chyba nie dam rady znieść, braku czarki na sezonie.
Zobacze jak sie bedzie gralo na sezonie, bo moze jakiegos supoort monka zrobie, zeby wysokie paragony powbijac w 4 osobowym teamie.
Odpaliłem ostatnio d3 na sezonie to juz nikt powazny nie gral jak spotkalem jakiegos 800 paragona to był sukces. :o
Raczej na pewno ubiore ładnego necra na gr solo.
E:
A tego patcha to mogli by juz dać. :mad:

This post was edited by crunk_mp on May 14 2019 04:41am
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
May 14 2019 06:47am
Quote (crunk_mp @ May 14 2019 11:39am)
Odpaliłem ostatnio d3 na sezonie to juz nikt powazny nie gral jak spotkalem jakiegos 800 paragona to był sukces. :o
Raczej na pewno ubiore ładnego necra na gr solo.
E:
A tego patcha to mogli by juz dać. :mad:


Na PC do konca sezonu trafiali sie najczesciej z paragonami 800 - 1000.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
May 14 2019 09:37am
Quote (Kenu_PL @ May 14 2019 11:19am)
tak w sensie tesh?


Nie pamiętam momentu kiedy pisałem ten post. :P

Dla mnie dużo przyjemniejszy jest build pod wielostrzał. Przynajmniej jeśli chodzi o DH.
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 14 2019 09:48am
Quote (2007 @ May 14 2019 04:37pm)
Nie pamiętam momentu kiedy pisałem ten post. :P

Dla mnie dużo przyjemniejszy jest build pod wielostrzał. Przynajmniej jeśli chodzi o DH.


Tez tak na poczatku myslalem, ale impale ma wiekszy wygar i plynniej sie gra bo nie trzeba ciagle paska hatred podladowywac.

Quote (crunk_mp @ May 14 2019 11:39am)
Tak sie jeszcze zastanawiam, czy na Speed farme kogos innego niz orb czarownice, ale chyba nie dam rady znieść, braku czarki na sezonie.
Zobacze jak sie bedzie gralo na sezonie, bo moze jakiegos supoort monka zrobie, zeby wysokie paragony powbijac w 4 osobowym teamie.
Odpaliłem ostatnio d3 na sezonie to juz nikt powazny nie gral jak spotkalem jakiegos 800 paragona to był sukces. :o
Raczej na pewno ubiore ładnego necra na gr solo.
E:
A tego patcha to mogli by juz dać. :mad:


Ja w poprzednim sezonie mialem LoN Twister i na kazdym Rifcie / Bounty to ja bylem najszybszy. Orbka trzeba zachowac odpowiednia odleglosc i podtrzymywac bonus z primary skilla a twisterem lecisz przed siebie a moby same wskakuja w tornada.
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
May 15 2019 12:22am
Mi właśnie orbką się hujowo grało bo trzeba było się cofać i puszczac kulke i znowu cofać.
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
May 15 2019 11:24am
To kolejne pytanie: jaka jest najprzyjemniejsza postać do speed farmy? Czy impale czy tesh moshe coś innego?
Go Back To Polska Topic List
Prev1161916201621162216231715Next
Add Reply New Topic New Poll