☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Repost#3
Prev
1
1619
1620
1621
1622
1623
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 353908
Replies: 16792
Track Topic
ShamaU
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold
:
0.05
#16201
Nov 14 2011 11:55am
Haste rating przyspiesza rzucanie spelli ^^ ?
Z jakimi statami brac bron dla priesta, bardziej shadow ale zeby na speca tez sie nadalo. Speel power/crit i ?
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#16202
Nov 14 2011 12:21pm
Quote (ShamaU @ Nov 14 2011 07:55pm)
Haste rating przyspiesza rzucanie spelli ^^ ?
Z jakimi statami brac bron dla priesta,
bardziej shadow ale zeby na speca tez sie nadalo
. Speel power/crit i ?
say what?
ShamaU
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold
:
0.05
#16203
Nov 14 2011 12:28pm
Czego nie wiesz ^^ ?
Main spec shadow/2 holy trudno kurwa pojac polaczkom
toldi
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold
:
19.37
#16204
Nov 14 2011 12:30pm
Quote (ShamaU @ Nov 14 2011 06:28pm)
Czego nie wiesz ^^ ?
Main spec shadow/2 holy trudno kurwa pojac polaczkom
jeszcze jest disco nubie
ShamaU
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold
:
0.05
#16205
Nov 14 2011 12:32pm
Anyway priest jest albo healem albo dpsem ^^ wiec co ma dawac bron ?
DrCox
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
67.00
#16206
Nov 14 2011 12:33pm
Quote (ShamaU @ Nov 14 2011 07:32pm)
Anyway priest jest albo healem albo dpsem ^^ wiec co ma dawac bron ?
jeszcze tankiem na deathwingu
toldi
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold
:
19.37
#16207
Nov 14 2011 12:34pm
Quote (ShamaU @ Nov 14 2011 06:32pm)
Anyway priest jest albo healem albo dpsem ^^ wiec co ma dawac bron ?
statystyki które są odpowiednie dla twojej klasy głąbie , skoro nie znasz podstaw wyjdź i idź zabijać dziki w barens
ShamaU
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold
:
0.05
#16208
Nov 14 2011 12:35pm
Tez mnie nietyczny ^^ na RAGNAROS gram
Jakbym znal to bym nie pytal idioto. Dziwine zeby po 2tyg grania ogarniac cale gre, coz nie mam zamiaru czytac 10 tomowej lektory skoro moge zapytac i liczyc ze na tym forum sa jeszcze normlani ludzie a nie sami zjebi twojego pokroju :<
This post was edited by ShamaU on Nov 14 2011 12:37pm
DrCox
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
67.00
#16209
Nov 14 2011 12:36pm
Quote (ShamaU @ Nov 14 2011 07:35pm)
Tez mnie nietyczny ^^ na RAGNAROS gram
JUCHA nas to
ShamaU
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold
:
0.05
#16210
Nov 14 2011 12:39pm
Jucha to twoje imie po zydowsku czy jak :S ?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
1619
1620
1621
1622
1623
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact