d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1161916201621162216231680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Nov 14 2011 11:55am
Haste rating przyspiesza rzucanie spelli ^^ ?
Z jakimi statami brac bron dla priesta, bardziej shadow ale zeby na speca tez sie nadalo. Speel power/crit i ?
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Nov 14 2011 12:21pm
Quote (ShamaU @ Nov 14 2011 07:55pm)
Haste rating przyspiesza rzucanie spelli ^^ ?
Z jakimi statami brac bron dla priesta, bardziej shadow ale zeby na speca tez sie nadalo. Speel power/crit i ?


say what?
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Nov 14 2011 12:28pm
Czego nie wiesz ^^ ?
Main spec shadow/2 holy trudno kurwa pojac polaczkom
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Nov 14 2011 12:30pm
Quote (ShamaU @ Nov 14 2011 06:28pm)
Czego nie wiesz ^^ ?
Main spec shadow/2 holy trudno kurwa pojac polaczkom


jeszcze jest disco nubie
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Nov 14 2011 12:32pm
Anyway priest jest albo healem albo dpsem ^^ wiec co ma dawac bron ?
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Nov 14 2011 12:33pm
Quote (ShamaU @ Nov 14 2011 07:32pm)
Anyway priest jest albo healem albo dpsem ^^ wiec co ma dawac bron ?


jeszcze tankiem na deathwingu
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Nov 14 2011 12:34pm
Quote (ShamaU @ Nov 14 2011 06:32pm)
Anyway priest jest albo healem albo dpsem ^^ wiec co ma dawac bron ?


statystyki które są odpowiednie dla twojej klasy głąbie , skoro nie znasz podstaw wyjdź i idź zabijać dziki w barens
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Nov 14 2011 12:35pm
Tez mnie nietyczny ^^ na RAGNAROS gram
Jakbym znal to bym nie pytal idioto. Dziwine zeby po 2tyg grania ogarniac cale gre, coz nie mam zamiaru czytac 10 tomowej lektory skoro moge zapytac i liczyc ze na tym forum sa jeszcze normlani ludzie a nie sami zjebi twojego pokroju :<

This post was edited by ShamaU on Nov 14 2011 12:37pm
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Nov 14 2011 12:36pm
Quote (ShamaU @ Nov 14 2011 07:35pm)
Tez mnie nietyczny ^^ na RAGNAROS gram


JUCHA nas to
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Nov 14 2011 12:39pm
Jucha to twoje imie po zydowsku czy jak :S ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1161916201621162216231680Next
Closed New Topic New Poll