d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1161162163164165205Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Jun 16 2014 12:22pm
Quote (Republika @ Jun 16 2014 08:10pm)
ja się zaopatruje w antykwariatach, szkoda my wydac kasy na 1 książkę jak w tej cenie dostane 3-4


ja zamawiam najtansze nowe na aledrogo, a po przeczytaniu oddaje je semi-randomowym ludziom
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 16 2014 01:26pm
Quote (Republika @ Jun 16 2014 06:10pm)
ja się zaopatruje w antykwariatach, szkoda my wydac kasy na 1 książkę jak w tej cenie dostane 3-4


fajnie wejsc i wybrac cos w antykwariacie
gorzej jak masz obrany konkretny cel, wtedy juz nie dziala tak kolorowo.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 16 2014 02:22pm
wracajac do tematu, ktos czytal cos Forysia? teraz dopiero zobaczylem ze to co kupilem :kazdy musi placic" ma napisane ze to polska odpowiedz na gre o tron... jak sie na okladce musza podpierac jakims hitem to slabo swiadczy niestety
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 18 2014 08:59am
Quote (cOr @ Jun 16 2014 08:22pm)
wracajac do tematu, ktos czytal cos Forysia? teraz dopiero zobaczylem ze to co kupilem :kazdy musi placic" ma napisane ze to polska odpowiedz na gre o tron... jak sie na okladce musza podpierac jakims hitem to slabo swiadczy niestety


Nie zawsze. Skrytobójca i Złotoskóry od Hobb są opisani jako "Andrzej Sapkowski poleca" czy cos w ten desen, a czytadlem sa wybitnym.

This post was edited by Over_You on Jun 18 2014 09:02am
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jun 26 2014 05:05am
Utknąłem. Za dużo serii rozpocząłem i nie wiem co dalej czytać ISO help.

Mroczna Wieża - Skończyłem na t4. Następne Wilki z Calla
Pieśń Lodu i Ognia - Skończyłem na Nawałnicy mieczy t2. Następna jest Uczta dla Wron
Malzan - Przeczytałem t1. Następne są Bramy domu umarłych.

Co czytać dalej? ISO HELP
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jul 1 2014 04:29am
Quote (Carax @ Jun 26 2014 01:05pm)
Utknąłem. Za dużo serii rozpocząłem i nie wiem co dalej czytać ISO help.

Mroczna Wieża - Skończyłem na t4. Następne Wilki z Calla
Pieśń Lodu i Ognia - Skończyłem na Nawałnicy mieczy t2. Następna jest Uczta dla Wron
Malzan - Przeczytałem t1. Następne są Bramy domu umarłych.

Co czytać dalej? ISO HELP


ciągle ISO help

cOr ratuj
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jul 1 2014 04:34am
Skończ Pieśń bo jesteś już w połowie. Potem możesz myśleć o Malazie, ale musisz mieć swiadomość, że to jest jeszcze 9 książek + nowy cykl.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jul 1 2014 04:39am
Quote (Carax @ 1 Jul 2014 12:29)
ciągle ISO help

cOr ratuj


z tych trzech serii przeczytalem tylko martina ;( mroczna wieza jest wkrotce w kolejce a malazu nie znam w ogole (jeszcze). ogolem ostatnio jakos malo fantasy czytam, wczoraj np skonczylem pana mercedesa.

mysle ze powinienes pokonczyc te serie zaczynajac od martina, potem mroczna wieze (przerwa od fantasy typowego) i na koniec malaz (najdluzszy).

a jak chcesz odpoczac od serii i wziac cos jednotomowego to polecam (znowu) Religia (willocks) i wielki marsz (king pod jakims pseudonimem)
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jul 1 2014 04:50am
Quote (Rave_PL @ Jul 1 2014 12:34pm)
Skończ Pieśń bo jesteś już w połowie. Potem możesz myśleć o Malazie, ale musisz mieć swiadomość, że to jest jeszcze 9 książek + nowy cykl.


Quote (cOr @ Jul 1 2014 12:39pm)
z tych trzech serii przeczytalem tylko martina ;( mroczna wieza jest wkrotce w kolejce a malazu nie znam w ogole (jeszcze). ogolem ostatnio jakos malo fantasy czytam, wczoraj np skonczylem pana mercedesa.

mysle ze powinienes pokonczyc te serie zaczynajac od martina, potem mroczna wieze (przerwa od fantasy typowego) i na koniec malaz (najdluzszy).

a jak chcesz odpoczac od serii i wziac cos jednotomowego to polecam (znowu) Religia (willocks) i wielki marsz (king pod jakims pseudonimem)


dzięki.

Mam też chrapkę na Oko Czasu Roberta Jordana, a tym samym wejście w kolejny cykl :)
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jul 1 2014 05:05am
Quote (Carax @ Jul 1 2014 10:50am)
dzięki.

Mam też chrapkę na Oko Czasu Roberta Jordana, a tym samym wejście w kolejny cykl :)


Malaz > Oko
Go Back To Polska Topic List
Prev1161162163164165205Next
Add Reply New Topic New Poll