Quote (Rave_PL @ Jul 1 2014 12:34pm)
Skończ Pieśń bo jesteś już w połowie. Potem możesz myśleć o Malazie, ale musisz mieć swiadomość, że to jest jeszcze 9 książek + nowy cykl.
Quote (cOr @ Jul 1 2014 12:39pm)
z tych trzech serii przeczytalem tylko martina ;( mroczna wieza jest wkrotce w kolejce a malazu nie znam w ogole (jeszcze). ogolem ostatnio jakos malo fantasy czytam, wczoraj np skonczylem pana mercedesa.
mysle ze powinienes pokonczyc te serie zaczynajac od martina, potem mroczna wieze (przerwa od fantasy typowego) i na koniec malaz (najdluzszy).
a jak chcesz odpoczac od serii i wziac cos jednotomowego to polecam (znowu) Religia (willocks) i wielki marsz (king pod jakims pseudonimem)
dzięki.
Mam też chrapkę na Oko Czasu Roberta Jordana, a tym samym wejście w kolejny cykl