Quote (larcenist @ 5 Nov 2009 21:25)
w ogole nie oplaca sie grac w RPS

jak dostane unlocka - tak - to zaczynam grac a/i, ale glownie h/u

w 4 don z danny14 kingzize i jeszcze ktos tam ;s easy win.
Ale mi chodzilo o to, ze to rps smierdzi kantem. Mowilem, ze oszukujac ludzi imo mozna sie na tym dorobic..
Dlatego nie gram w ten badziew. Taki sam kant imo jak byla ta gra w 'kosci' czy co tam bylo. Gosciu rzucal
sobie kostkami niby i miales szanse na zwiekszego swoich fgs kilkakrotnie.