d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1161162163164165491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Nov 5 2009 03:01pm
Quote (Mefju @ 5 Nov 2009 22:00)
pojebane :D

imo mozna sie z medim dogadac, koles mu 1 wysle, a Ty po nim chwile z innym komentarze i sie dzielisz po 50% ;D


tam male stawki ida :< wiec komu by sie chcialo, dawaj na aima to cie zniszcze :Angry:
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 5 2009 03:13pm
Quote (Accusation @ 5 Nov 2009 21:01)
tam male stawki ida :< wiec komu by sie chcialo, dawaj na aima to cie zniszcze :Angry:


w miesiac bys mial 10k+ wiec jest to do zrobienia. Nie widze tutaj nic podobnego do a/i.
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 5 2009 03:25pm
Quote (Antyone @ Nov 5 2009 10:13pm)
w miesiac bys mial 10k+ wiec jest to do zrobienia. Nie widze tutaj nic podobnego do a/i.


w ogole nie oplaca sie grac w RPS ;) jak dostane unlocka - tak - to zaczynam grac a/i, ale glownie h/u ;)
w 4 don z danny14 kingzize i jeszcze ktos tam ;s easy win.
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 5 2009 03:28pm
Quote (larcenist @ 5 Nov 2009 21:25)
w ogole nie oplaca sie grac w RPS ;) jak dostane unlocka - tak - to zaczynam grac a/i, ale glownie h/u ;)
w 4 don z danny14 kingzize i jeszcze ktos tam  ;s easy win.


Ale mi chodzilo o to, ze to rps smierdzi kantem. Mowilem, ze oszukujac ludzi imo mozna sie na tym dorobic..
Dlatego nie gram w ten badziew. Taki sam kant imo jak byla ta gra w 'kosci' czy co tam bylo. Gosciu rzucal
sobie kostkami niby i miales szanse na zwiekszego swoich fgs kilkakrotnie.
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 5 2009 03:29pm
Quote (Antyone @ Nov 5 2009 10:28pm)
Ale mi chodzilo o to, ze to rps smierdzi kantem. Mowilem, ze oszukujac ludzi imo mozna sie na tym dorobic..
Dlatego nie gram w ten badziew. Taki sam kant imo jak byla ta gra w 'kosci' czy co tam bylo. Gosciu rzucal
sobie kostkami niby i miales szanse na zwiekszego swoich fgs kilkakrotnie.


no tak, to na pewno. Ci wszyscy mediatorzy to jebany kant ~~
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 5 2009 03:31pm
Kuba Ty w ogóle grasz w pokera ? :o

może jutro coś pogramy B) ja spadam na 2 epizody Dr Grzesia

dobranoc :wub:
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 5 2009 03:31pm
Quote (FeyenoordRox @ Nov 5 2009 10:31pm)
Kuba Ty w ogóle grasz w pokera ? :o

może jutro coś pogramy B) ja spadam na 2 epizody Dr Grzesia

dobranoc :wub:


pff~~ chodz zagrac h/u :D easy win
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 5 2009 03:31pm
Quote (larcenist @ 5 Nov 2009 21:29)
no tak, to na pewno. Ci wszyscy mediatorzy to jebany kant ~~


Potwierdzam..
Odradzam grac w rps i innego typu gier bo to jedno wielkie go...
A grajac 4/6 don's uwazac na team-up (jest szansa, ze typy graja razem zeby oskubac innych)
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 5 2009 03:32pm
Quote (Antyone @ Nov 5 2009 10:31pm)
Potwierdzam..
Odradzam grac w rps i innego typu gier bo to jedno wielkie go...
A grajac 4/6 don's uwazac na team-up (jest szansa, ze typy graja razem zeby oskubac innych)


nie musisz mi tlumaczyc ;D

chcesz zagrac h/u :) ? bo sie nudze
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 5 2009 03:33pm
Quote (larcenist @ 5 Nov 2009 21:32)
nie musisz mi tlumaczyc ;D

chcesz zagrac h/u :) ? bo sie nudze


Nie chce mi sie :|

Ide obejrzec cos :s
Go Back To Polska Topic List
Prev1161162163164165491Next
Add Reply New Topic New Poll