d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev1161816191620162116221715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Apr 20 2019 01:40pm
Quote (Nothus @ Apr 20 2019 06:51pm)
Wait, that's illegal.



Pysznie się gra na plejce w diablo
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Apr 21 2019 01:39am
Quote (Pozdrawiam @ 20 Apr 2019 21:40)
Pysznie się gra na plejce w diablo


Możliwe, nigdy w zyciu nie gralem na konsoli.
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Apr 21 2019 02:31am
Quote (Nothus @ 21 Apr 2019 08:39)
Możliwe, nigdy w zyciu nie gralem na konsoli.


Nie wiesz co tracisz. :rolleyes:
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Apr 21 2019 02:32am
No też mi się lepiej gra na konsoli :)
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Apr 21 2019 02:45am
Quote (crunk_mp @ 21 Apr 2019 10:31)
Nie wiesz co tracisz. :rolleyes:


Niestety jestem zbyt zajęty sraniem na konsole.
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
May 5 2019 02:12pm
Chciałem się pochwalić iż zrobiłem gr 91. Nie mam ani jednego ancienta... Może za mało gram a może mi nie lecą te co potrzeba itemsy.
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
May 13 2019 01:13am
Już w piątek Wielkie Święto fanów gier typu hack'n'slash a tu cicho? B)
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
May 13 2019 02:47am
Quote (Kenu_PL @ May 5 2019 10:12pm)
Chciałem się pochwalić iż zrobiłem gr 91. Nie mam ani jednego ancienta... Może za mało gram a może mi nie lecą te co potrzeba itemsy.


gz!

Quote (Kenu_PL @ May 13 2019 09:13am)
Już w piątek Wielkie Święto fanów gier typu hack'n'slash a tu cicho? B)


Ja pewnie pogram. Tzn zależy od grafiku w pracy, ale raczej będę się cieszyć wolnością, czyli bardzo możliwe, że restart będzie całkiem udany.
Tym razem wystartuję na softcore. I tym razem zacznę od łowcy demonów, czyli klasą, którą uważam w pewnym sensie za moją "mainen klasen".

Szkoda, tylko, że set startowy będzie związany z buildem pod nożyki, no ale cóż.

Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 13 2019 06:34am
Quote (2007 @ May 13 2019 09:47am)
gz!



Ja pewnie pogram. Tzn zależy od grafiku w pracy, ale raczej będę się cieszyć wolnością, czyli bardzo możliwe, że restart będzie całkiem udany.
Tym razem wystartuję na softcore. I tym razem zacznę od łowcy demonów, czyli klasą, którą uważam w pewnym sensie za moją "mainen klasen".

Szkoda, tylko, że set startowy będzie związany z buildem pod nożyki, no ale cóż.


Impale kozak build. Ja sobie machne na poczatek nekromante na magow, a potem sie zobaczy. Season theme mi sie bardzo podoba bo w koncu bedzie wiekszy wachlarz efektywnych buildow.
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
May 13 2019 08:27am
Ja to na poczatku to tal rasha orbke, a pozniej wlasnie tez sie nad necrem zastanawiam, ale tego na kości może bym zrobił.
Go Back To Polska Topic List
Prev1161816191620162116221715Next
Add Reply New Topic New Poll