Quote (Kenu_PL @ May 5 2019 10:12pm)
Chciałem się pochwalić iż zrobiłem gr 91. Nie mam ani jednego ancienta... Może za mało gram a może mi nie lecą te co potrzeba itemsy.
gz!
Quote (Kenu_PL @ May 13 2019 09:13am)
Już w piątek Wielkie Święto fanów gier typu hack'n'slash a tu cicho? B)
Ja pewnie pogram. Tzn zależy od grafiku w pracy, ale raczej będę się cieszyć wolnością, czyli bardzo możliwe, że restart będzie całkiem udany.
Tym razem wystartuję na softcore. I tym razem zacznę od łowcy demonów, czyli klasą, którą uważam w pewnym sensie za moją "mainen klasen".
Szkoda, tylko, że set startowy będzie związany z buildem pod nożyki, no ale cóż.