d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1161816191620162116221680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Nov 11 2011 05:13am
ja tam pierdziele cale te annuale i kupie d3 online/pojade do sklepu, wiekszy podjar :)
btw steven jest online.
Quote (TheMrJohnnyp @ 11 Nov 2011 01:00)
widzieliscie mozliwosc transferu gildii? Musi miec lvl 2, czyli mam milion golda na jakims z dupy serwerze=> Place jakiemus plebanowi za wylewelowanie jej do 2 lvl'u i przenosze na jakis realm na ktorym ktos potrzebuje milion golda. Czasem sa takie oferty na offgamers i instantowo zarabiam okolo 900 dolarow. Pamietam jak na mazrigosie czy gdzies byla jakis czas temu oferta milion 200 k. Ja jebie a to kosztuje tylko 25 funtow. Masakra. Teraz z tym narpawde oplaca sie zbierac chore ilosci golda bo nie wiadomo kiedy i komu na jakims serwerze bedize potrzebna taka pojebana ilosc golda. ALe sie podjaralem.

mam serwer gdzie wyciagam 20-30 lub nawet 50k na dzien, ale cena golda tam to 0.25$ :C ale i tak nie jest zle, jakby tak przykampic do miliona i wjebac ten gold na stormscale czy outland to gg.
jakbys to ogarnal co i jak johnny to napisz ;d

This post was edited by jodum on Nov 11 2011 05:16am
Member
Posts: 136
Joined: Sep 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 11 2011 05:14am
Ja mam annual pass i kupuje rozniez CE b)
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 11 2011 05:43am
btw dzis sie pierwszy raz zdazylo zeby usuneli game time na jednym koncie ze wzgledu na cofniecie platnosci. Moge wrzucic wam screeny jak chcecie, 4 miechy, koles ktoremu robilem zadzwonil i nie byl zbyt zadowolony. Najlepsze jest to ze sam doladowywalem juz u tego typa kilka miesiecy lacznie i wszystko dzialalo caly czas i nawet nadal jest w historii wiec tak naprawde zglupialem. Nie mam pojecia jak oni to robia, czy blizzard po prostu nie wykrywa wszystkich tych fikcyjnych platnosci, czy tylko niektore platnosci sa wycofywane, czy moze po prostu koles sie jebnal i zle klucze pododawal jak poprosilem o te doladowania.

Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 11 2011 04:49pm
Wygasa: 20.02.2012 13:45

Oficjalnie przegralem zycie, pozdrawiam, Birzec
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 11 2011 09:58pm




Kurwa mac a ja mam szkole w ten weekend ;D

This post was edited by Lander on Nov 11 2011 10:03pm
Member
Posts: 2,767
Joined: Mar 25 2010
Gold: 12.00
Nov 12 2011 02:09am
Ja bym annuala kupił, ale planuje kupić CE a na chuj mi dwa klucze ?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 12 2011 04:34am
Quote (inquis1t0r @ Nov 12 2011 09:09am)
Ja bym annuala kupił, ale planuje kupić CE a na chuj mi dwa klucze ?
Juz chyba 3 razy pisalem w tym temacie, ze dostanie sie 4 miesiace gratis wowa :mellow:
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Nov 14 2011 02:36am
Ile krzyknąć za lock'a z legendarem / mimironhead, alakir, ragnaros hc mount etc ? I Pozer nie wiesz co jest z mmobay dot net ?
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 14 2011 02:48am
Quote (kleksiq @ Nov 14 2011 09:36am)
Ile krzyknąć za lock'a z legendarem / mimironhead, alakir, ragnaros hc mount etc ? I Pozer nie wiesz co jest z mmobay dot net ?


6 k? Nie wiem czy cena legendarow juz spadla. W sumie nie wyszedl nastepny content, a to nie koniec dodatku wiec cena jak bajbardziej realna jak poszukasz odpowiedniego araba.
E: Jak chcesz to daj armory na pw, zapytam ile bys dostal.

This post was edited by TheMrJohnnyp on Nov 14 2011 02:49am
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 14 2011 04:12am



O ja jebie. Ide sobie w koncu zrobic sniadanie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1161816191620162116221680Next
Closed New Topic New Poll