ja tam pierdziele cale te annuale i kupie d3 online/pojade do sklepu, wiekszy podjar

btw steven jest online.
Quote (TheMrJohnnyp @ 11 Nov 2011 01:00)
widzieliscie mozliwosc transferu gildii? Musi miec lvl 2, czyli mam milion golda na jakims z dupy serwerze=> Place jakiemus plebanowi za wylewelowanie jej do 2 lvl'u i przenosze na jakis realm na ktorym ktos potrzebuje milion golda. Czasem sa takie oferty na offgamers i instantowo zarabiam okolo 900 dolarow. Pamietam jak na mazrigosie czy gdzies byla jakis czas temu oferta milion 200 k. Ja jebie a to kosztuje tylko 25 funtow. Masakra. Teraz z tym narpawde oplaca sie zbierac chore ilosci golda bo nie wiadomo kiedy i komu na jakims serwerze bedize potrzebna taka pojebana ilosc golda. ALe sie podjaralem.
mam serwer gdzie wyciagam 20-30 lub nawet 50k na dzien, ale cena golda tam to 0.25$ :C ale i tak nie jest zle, jakby tak przykampic do miliona i wjebac ten gold na stormscale czy outland to gg.
jakbys to ogarnal co i jak johnny to napisz ;d
This post was edited by jodum on Nov 11 2011 05:16am