d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1161716181619162016211680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 10 2011 07:52am
Quote (Autocrator @ Nov 10 2011 03:17pm)
nie ma smoków, nie ma fantasy, nie ma mmo --> spierdalaj


m8 ;D
Member
Posts: 2,129
Joined: Jan 27 2006
Gold: 8.00
Nov 10 2011 08:39am
Quote (jodum @ 10 Nov 2011 15:23)
beda slodkie pandy, nowa klasa monk (??) i pewnie nie bedzie smokow :D nowy wow <<


może wezmę się za rl, skoro mmo się pokończyły ;<



fake
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 10 2011 05:00pm
widzieliscie mozliwosc transferu gildii? Musi miec lvl 2, czyli mam milion golda na jakims z dupy serwerze=> Place jakiemus plebanowi za wylewelowanie jej do 2 lvl'u i przenosze na jakis realm na ktorym ktos potrzebuje milion golda. Czasem sa takie oferty na offgamers i instantowo zarabiam okolo 900 dolarow. Pamietam jak na mazrigosie czy gdzies byla jakis czas temu oferta milion 200 k. Ja jebie a to kosztuje tylko 25 funtow. Masakra. Teraz z tym narpawde oplaca sie zbierac chore ilosci golda bo nie wiadomo kiedy i komu na jakims serwerze bedize potrzebna taka pojebana ilosc golda. ALe sie podjaralem.
Member
Posts: 80
Joined: Oct 31 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 10 2011 05:17pm
Myslalem, ze jest limit golda, ale najwyrazniej nie
ale - Except that you must meet specific requirements before you are able to initiate such transfers. Such as having an authenticator on your account for several days. A lot can happen in a few days, and it would be a mistake to think that our Hacks teams are not closely monitoring this service.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 10 2011 05:34pm
Quote (TheMrJohnnyp @ 11 Nov 2011 00:00)
widzieliscie mozliwosc transferu gildii? Musi miec lvl 2, czyli mam milion golda na jakims z dupy serwerze=> Place jakiemus plebanowi za wylewelowanie jej do 2 lvl'u i przenosze na jakis realm na ktorym ktos potrzebuje milion golda. Czasem sa takie oferty na offgamers i instantowo zarabiam okolo 900 dolarow. Pamietam jak na mazrigosie czy gdzies byla jakis czas temu oferta milion 200 k. Ja jebie a to kosztuje tylko 25 funtow. Masakra. Teraz z tym narpawde oplaca sie zbierac chore ilosci golda bo nie wiadomo kiedy i komu na jakims serwerze bedize potrzebna taka pojebana ilosc golda. ALe sie podjaralem.


A ja właśnie wyczytałem na forach ,że gametime z rafu liczy się do annual pass. Trzeba się bliżej zapoznać ze stevem :P
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 10 2011 05:36pm
Quote (myr00n @ Nov 11 2011 12:34am)
A ja właśnie wyczytałem na forach ,że gametime z rafu liczy się do annual pass. Trzeba się bliżej zapoznać ze stevem :P


Stevenem*

Dobry ziomek z niego. Zarobilem juz dzieki niemu troche pieniazkow.
Member
Posts: 80
Joined: Oct 31 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 10 2011 05:37pm
Kiedy on sie pojawia online, bo go nie widzialem jeszcze nigdy :angry:
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 10 2011 05:38pm
Quote (iPhone_4S_16gb @ 11 Nov 2011 00:37)
Kiedy on sie pojawia online, bo go nie widzialem jeszcze nigdy :angry:


No muszę jodka zapytać właśnie to sobie opłace na rok to konto żeby mieć d3 bez wydawania pieniążków :+)
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 10 2011 05:41pm
Quote (myr00n @ Nov 11 2011 12:38am)
No muszę jodka zapytać właśnie to sobie opłace na rok to konto żeby mieć d3 bez wydawania pieniążków :+)


nie musisz go oplacac od razu. Po prostu musisz sie zobowiazac ze twoje konto bedize aktywne przez rok, co za tym idzie powiazac z nim karte platnicza. Nie rozumiem po co ludzie oplacaja te konta z gory na rok.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 10 2011 06:16pm
Quote (TheMrJohnnyp @ 11 Nov 2011 00:41)
nie musisz go oplacac od razu. Po prostu musisz sie zobowiazac ze twoje konto bedize aktywne przez rok, co za tym idzie powiazac z nim karte platnicza. Nie rozumiem po co ludzie oplacaja te konta z gory na rok.


Wiem, że nie muszę. Z drugiej strony jeżeli będę miał golda do zapłacenia za rok to nie widzę przeciwskazań, lepiej opłacić goldem póki można. Gdybym miał płacić kasą to bym sobie kupował co 2 miesiące tego prepa.
Go Back To Polska Topic List
Prev1161716181619162016211680Next
Closed New Topic New Poll