Quote (TheMrJohnnyp @ 11 Nov 2011 00:41)
nie musisz go oplacac od razu. Po prostu musisz sie zobowiazac ze twoje konto bedize aktywne przez rok, co za tym idzie powiazac z nim karte platnicza. Nie rozumiem po co ludzie oplacaja te konta z gory na rok.
Wiem, że nie muszę. Z drugiej strony jeżeli będę miał golda do zapłacenia za rok to nie widzę przeciwskazań, lepiej opłacić goldem póki można. Gdybym miał płacić kasą to bym sobie kupował co 2 miesiące tego prepa.