☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Repost#3
Prev
1
1616
1617
1618
1619
1620
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 353933
Replies: 16792
Track Topic
gadin
Member
Posts: 25,227
Joined: Sep 24 2005
Gold
:
13,075.51
#16171
Nov 7 2011 10:21am
kto by sie pisał na TMS zrobic sobie achiewmenta z Sinestra ? co 2 osoby nie moga zginac podczas pierwszej walki z nia
Vkar
Member
Posts: 17,642
Joined: Aug 8 2006
Gold
:
Locked
#16172
Nov 7 2011 10:51am
Quote (AndrewRobl @ Nov 7 2011 12:40pm)
ostatnio czytalem ze koles sie przyznal na czacie gildyjnym do morderstwa i to bylo dowodem w sprawie, dostal dozywocie wraz ze swoim kolega. ( jesli juz to bylo to sory za spam )
Daj link
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#16173
Nov 8 2011 01:48pm
Quote (gadin @ Nov 7 2011 06:21pm)
kto by sie pisał na TMS zrobic sobie achiewmenta z Sinestra ? co 2 osoby nie moga zginac podczas pierwszej walki z nia
:DDDDD
jodum
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold
:
530.00
#16174
Nov 10 2011 04:24am
no to patch za tydzien czy za dwa tygodnie? :))
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#16175
Nov 10 2011 04:28am
Quote (gadin @ 7 Nov 2011 18:21)
kto by sie pisał na TMS zrobic sobie achiewmenta z Sinestra ? co 2 osoby nie moga zginac podczas pierwszej walki z nia
Juz go mam, nn :<
JohnnyM
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold
:
3,995.00
#16176
Nov 10 2011 04:28am
za dwa. Beda jeszcze dwa resety 4.2. Po nastepnym bedzie zakonczenie sezonu, rozdanie nagrod i 4.3. Z tego co wczoraj ziomki na ts'ie mowily.
This post was edited by TheMrJohnnyp on Nov 10 2011 04:28am
jodum
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold
:
530.00
#16177
Nov 10 2011 05:36am
Quote (TheMrJohnnyp @ 10 Nov 2011 12:28)
za dwa. Beda jeszcze dwa resety 4.2. Po nastepnym bedzie zakonczenie sezonu, rozdanie nagrod i 4.3. Z tego co wczoraj ziomki na ts'ie mowily.
to git, 2 tygi na mass farmerke golda
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#16178
Nov 10 2011 05:57am
Quote (jodum @ Nov 10 2011 01:36pm)
to git, 2 tygi na mass farmerke golda
chuj w to, za PUŁTORA miesiąca tor ;3
Autocrator
Member
Posts: 2,129
Joined: Jan 27 2006
Gold
:
8.00
#16179
Nov 10 2011 07:17am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
nie ma smoków, nie ma fantasy, nie ma mmo
spierdalaj
jodum
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold
:
530.00
#16180
Nov 10 2011 07:23am
Quote (Autocrator @ 10 Nov 2011 15:17)
nie ma smoków, nie ma fantasy, nie ma mmo
spierdalaj
beda slodkie pandy, nowa klasa monk (??) i pewnie nie bedzie smokow
nowy wow <<
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
1616
1617
1618
1619
1620
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact