d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1161616171618161916201680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,227
Joined: Sep 24 2005
Gold: 13,075.51
Nov 7 2011 10:21am
kto by sie pisał na TMS zrobic sobie achiewmenta z Sinestra ? co 2 osoby nie moga zginac podczas pierwszej walki z nia
Member
Posts: 17,642
Joined: Aug 8 2006
Gold: Locked
Nov 7 2011 10:51am
Quote (AndrewRobl @ Nov 7 2011 12:40pm)
ostatnio czytalem ze koles sie przyznal na czacie gildyjnym do morderstwa i to bylo dowodem w sprawie, dostal dozywocie wraz ze swoim kolega. ( jesli juz to bylo to sory za spam ) :D


Daj link :)
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Nov 8 2011 01:48pm
Quote (gadin @ Nov 7 2011 06:21pm)
kto by sie pisał na TMS zrobic sobie achiewmenta z Sinestra ? co 2 osoby nie moga zginac podczas pierwszej walki z nia


:DDDDD
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Nov 10 2011 04:24am
no to patch za tydzien czy za dwa tygodnie? :))
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 10 2011 04:28am
Quote (gadin @ 7 Nov 2011 18:21)
kto by sie pisał na TMS zrobic sobie achiewmenta z Sinestra ? co 2 osoby nie moga zginac podczas pierwszej walki z nia


Juz go mam, nn :<
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 10 2011 04:28am
za dwa. Beda jeszcze dwa resety 4.2. Po nastepnym bedzie zakonczenie sezonu, rozdanie nagrod i 4.3. Z tego co wczoraj ziomki na ts'ie mowily.

This post was edited by TheMrJohnnyp on Nov 10 2011 04:28am
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Nov 10 2011 05:36am
Quote (TheMrJohnnyp @ 10 Nov 2011 12:28)
za dwa. Beda jeszcze dwa resety 4.2. Po nastepnym bedzie zakonczenie sezonu,  rozdanie nagrod i 4.3. Z tego co wczoraj ziomki na ts'ie mowily.
to git, 2 tygi na mass farmerke golda :drool:

Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 10 2011 05:57am
Quote (jodum @ Nov 10 2011 01:36pm)
to git, 2 tygi na mass farmerke golda  :drool:


chuj w to, za PUŁTORA miesiąca tor ;3
Member
Posts: 2,129
Joined: Jan 27 2006
Gold: 8.00
Nov 10 2011 07:17am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

nie ma smoków, nie ma fantasy, nie ma mmo --> spierdalaj
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Nov 10 2011 07:23am
Quote (Autocrator @ 10 Nov 2011 15:17)
nie ma smoków, nie ma fantasy, nie ma mmo --> spierdalaj
beda slodkie pandy, nowa klasa monk (??) i pewnie nie bedzie smokow :D nowy wow <<

Go Back To Polska Topic List
Prev1161616171618161916201680Next
Closed New Topic New Poll