☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Repost#3
Prev
1
1611
1612
1613
1614
1615
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 354005
Replies: 16792
Track Topic
MOCZPK
Member
Posts: 13,522
Joined: Oct 20 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 90%
#16121
Nov 5 2011 04:34am
Quote (Latwiak @ Nov 5 2011 10:26am)
wiesz co masz robic
smieszny plebs, anyway widze, ze challenger to dla ciebie w chuj duze osiagniecie !
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#16122
Nov 5 2011 04:35am
Quote (MOCZPK @ Nov 5 2011 12:34pm)
smieszny plebs, anyway widze, ze challenger to dla ciebie w chuj duze osiagniecie !
;DDD
gadin
Member
Posts: 25,227
Joined: Sep 24 2005
Gold
:
13,075.51
#16123
Nov 5 2011 06:27am
Quote (Niszczyciel @ 4 Nov 2011 15:47)
Też dostałem własnie tydzień darmowego grania, ile wołają za gamecardy teraz? Mam jakoś 50k golda i może sobie kupie jak będzie jakiś sprzedawca.
ja nie wiem jak wy to dostajecie :<
Niszczyciel
Member
Posts: 3,941
Joined: Mar 26 2008
Gold
:
0.50
#16124
Nov 5 2011 06:32am
Quote (gadin @ 5 Nov 2011 14:27)
ja nie wiem jak wy to dostajecie :<
Nie miałem suba od 5 miesięcy, może to zależy od tego jak długo nie grałeś
gadin
Member
Posts: 25,227
Joined: Sep 24 2005
Gold
:
13,075.51
#16125
Nov 5 2011 06:34am
dobra pierdole KUPUJE PREPA !
myr00n
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold
:
0.00
#16126
Nov 5 2011 06:52am
Quote (Niszczyciel @ 5 Nov 2011 13:32)
Nie miałem suba od 5 miesięcy, może to zależy od tego jak długo nie grałeś
Chyba po nieobecnosci od 3 miesiecy w gore mozesz dostac scrolla.
gadin
Member
Posts: 25,227
Joined: Sep 24 2005
Gold
:
13,075.51
#16127
Nov 5 2011 08:55am
ok gadin obecny co robimy ?
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#16128
Nov 5 2011 09:09am
Quote (gadin @ 5 Nov 2011 16:55)
ok gadin obecny co robimy ?
nic
iPhone_4S_16gb
Member
Posts: 80
Joined: Oct 31 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#16129
Nov 5 2011 09:11am
Zapraszam wszystkich do Winning
JohnnyM
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold
:
3,995.00
#16130
Nov 5 2011 09:27am
ej chcialby ktos zrobic jakies achievementy z glory of cataclysm hero? Jestem teraz na martwym realmie i trudno znalezc nawet pugi na to. A z real id mozna wbijac do dungieonow.
Jak ktos chetny to dawac cynk.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
1611
1612
1613
1614
1615
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact