d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1160916101611161216131680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Nov 3 2011 03:41pm
Quote (Elder33 @ Nov 3 2011 10:02pm)
"Owner of Dragonwrath, Tarecgosa's Rest." :)


Grats!

Poka jakiegos screena czy cus :)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 3 2011 03:52pm
Quote (Elder33 @ 3 Nov 2011 22:02)
"Owner of Dragonwrath, Tarecgosa's Rest." :)


Gratki. W końcu dostałeś legendara ,na którego zasługujesz od dawien dawna !:)
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Nov 3 2011 04:23pm
Quote (Elder33 @ Nov 3 2011 03:02pm)
"Owner of Dragonwrath, Tarecgosa's Rest." :)


nice,
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Nov 3 2011 04:24pm
Quote (IHateEverythingAboutYou @ Nov 3 2011 09:41pm)
Grats!

Poka jakiegos screena czy cus :)




Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Nov 4 2011 04:24am
gratulacje!
a ja dostalem 7 dni phree na glownym koncie, wszystko chce zebym gral dalej :(
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 4 2011 06:13am
Quote (iron_bird @ 4 Nov 2011 11:24)
gratulacje!
a ja dostalem 7 dni phree na glownym koncie, wszystko chce zebym gral dalej :(


:+):+)))))))))
Dawaj dawaj, ja tez sie staram tylko bocic i troche casualowo grac to sobie tak posiekamy.

[Bir] Ale gracze :<
Czesc, nazywam sie Bir, nie gram w WoWa od 13 miesięcy.

/aplauz
[/Bir]

This post was edited by myr00n on Nov 4 2011 06:32am
Member
Posts: 25,227
Joined: Sep 24 2005
Gold: 13,075.51
Nov 4 2011 06:28am
Quote (iron_bird @ 4 Nov 2011 10:24)
gratulacje!
a ja dostalem 7 dni phree na glownym koncie, wszystko chce zebym gral dalej :(


dawaj tez kce 7 dni za free :<
Member
Posts: 13,522
Joined: Oct 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Nov 4 2011 08:38am
Quote (Elder33 @ Nov 3 2011 09:02pm)
"Owner of Dragonwrath, Tarecgosa's Rest." :)


bycie pve gownem tez ma swoje plusy :/
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 4 2011 09:21am
Quote (MOCZPK @ 4 Nov 2011 15:38)
bycie pve gownem tez ma swoje plusy :/


Bycie gównem ogółem niestety nie, prawda?
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Nov 4 2011 09:25am
Quote (myr00n @ Nov 4 2011 03:21pm)
Bycie gównem ogółem niestety nie, prawda?

Może ma z tego tytułu jakąś rentę?
nvm

Ten staff jest przegięty. I nie dziwię się, że go mają w 4.3 delikatnie nerfnąć.

Go Back To Polska Topic List
Prev1160916101611161216131680Next
Closed New Topic New Poll