d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1160161162163164469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 13 2013 07:05am
Dawaj biegnij w maratonie Warszawskim, przenocuje Cię. :D jescze przez pewien czas tylko 100zł trzeba zapłacić.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 13 2013 07:09am
miałem iść sobie dzisiaj "rekreacyjnie" pobiegać parę km ale opierdoliłem słoiczek chilli i muszę to na jutro przełożyć, smuteczek :cry:
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 13 2013 07:15am
http://www.decathlon.pl/szorty-kiprun-czarno-zielone-id_8239424.html
takie chce sobie kupic, ale kurde strasznie drogie :o
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 13 2013 07:40am
Quote (b0b3k @ 13 May 2013 15:05)
Dawaj biegnij w maratonie Warszawskim, przenocuje Cię. :D jescze przez pewien czas tylko 100zł trzeba zapłacić.


Widziałem plan 24-tygodniowy do maratonu, chyba nie zdążę :P
No ale nie musiałbym zaczynać od samego początku chyba, parę tygodni mógłbym przeskoczyć.

A te shorty- ja bym ich chyba nie założył :D

Quote (1970 @ 13 May 2013 15:09)
miałem iść sobie dzisiaj "rekreacyjnie" pobiegać parę km ale opierdoliłem słoiczek chilli i muszę to na jutro przełożyć, smuteczek :cry:


Jakie chili? :drool:
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 13 2013 07:43am
Quote (Grigo @ 13 May 2013 15:40)
Widziałem plan 24-tygodniowy do maratonu, chyba nie zdążę :P
No ale nie musiałbym zaczynać od samego początku chyba, parę tygodni mógłbym przeskoczyć.

A te shorty- ja bym ich chyba nie założył :D



Jakie chili? :drool:


Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
May 13 2013 07:47am
jak nie bedzie kosza to musze dzisiaj troche nadgonic bo mnie przez weekend odstawiliscie w tyl ostro :P
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 13 2013 08:05am
Quote (Pakos @ 13 May 2013 15:47)
jak nie bedzie kosza to musze dzisiaj troche nadgonic bo mnie przez weekend odstawiliscie w tyl ostro :P


Zaraz wychodzę bić kolejne km, elo!
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 13 2013 08:38am
Mam wielka prosbe. Jakis czas temu ktos pisal, ze na arregro mozna kupic takie nakladki na sluchawki, ze je sie zaklada za uszy i nie wypadaja w czasie biegu. Jednak nie moge tego nigdzie znalezc. Moze mi ktos pmnac link do jakiejs oferty, albo powiedziec chociaz jak to sie nazywa?
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
May 13 2013 09:16am
U mnie dziś miało być 6km + 6x 20s. Wyszło troszkę więcej :) taka fajna pogoda była i jakoś fajnie mi się dziś biegało :) może czas i tempo dupy nie urywają. ale jest progres raczej :) Grigo ja zacząłem już chwile temu treningi do połówki. Jest kilka fajnych dla początkujących. Jak chcesz to CI podrzucę :)
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 13 2013 09:27am
Wpada ktos do lodzi moze 25 maja? Wiem, że to tylko 10km, ale zawsze mozna się poznac : )
Go Back To Polska Topic List
Prev1160161162163164469Next
Add Reply New Topic New Poll