d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1160161162163164205Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Jun 16 2014 08:19am
pamietam jak czytalem kiedys (z 10 lat temu) ksiazki z serii 'cykl artefaktów' magic the gathering i byly zajebiste.
o ja pierdole ale bym sobie je przeczytal jeszcze raz
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 16 2014 09:17am
Quote (Lander @ Jun 16 2014 02:14pm)
zespoilerowalem sobie niechcacy ze ged zostanie arcymagiem doh


to jest chuj nie spojler. tego w zadnej ksiazce nie ma opisanego nawet, wiec takie spojlery sie nie licza :P
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jun 16 2014 10:52am
Quote (Walsnats @ Jun 16 2014 04:19pm)
pamietam jak czytalem kiedys (z 10 lat temu) ksiazki z serii 'cykl artefaktów' magic the gathering i byly zajebiste.
o ja pierdole ale bym sobie je przeczytal jeszcze raz


Sprobuj cos nowego. Moze ci podejdzie.
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Jun 16 2014 11:11am
od siebie polecam niesamowitą trylogię dość mało znanego w polsce pisarza Johna Marco, trylogia nosi nazwę: "Tyrani i królowie"
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 16 2014 11:28am
Quote (Over_You @ 4 Jun 2014 21:32)
Robilem porządki i przetasowanie w pokoju i cyknąłem telefonem fotke ksiązek, które mi się uzbierały.
Nie pamiętam już, czy wcześniej wrzucalem czy nie:
http://oi57.tinypic.com/nvv7h0.jpg

Z bardziej rozpoznawalnych autorów, od góry:
Lewa - Kay, Rothfuss, Eddings, Prawa - Pratchett, Le Guin, Hobb
Lewa - część Sapkowskiego, Martin, Erikson, Prawa - cała Erikson (Malazańska)
Lewa - bez fajerwerków, Prawa - Jordan
Lewa - jw, Prawa - Salvatore i cała seria o Drizztcie, Wojna Pajęczej Królowej.


dopiero teraz zauwazylem
bardzo imponujaco wyglada, gratulacje! :)
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Jun 16 2014 11:45am
Quote (cOr @ 16 Jun 2014 19:28)
dopiero teraz zauwazylem
bardzo imponujaco wyglada, gratulacje! :)


jak dla kogo :+)
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jun 16 2014 11:46am
Quote (cOr @ Jun 16 2014 07:28pm)
dopiero teraz zauwazylem
bardzo imponujaco wyglada, gratulacje! :)


no ta jego półka jest dobrze nakoksowana. graty
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 16 2014 12:07pm
swoja droga panowie,
aktualnie w empiku jest promocja 3 w cenie 2, i dotyczy to calego dzialu ksiazki.
przyznam ze stalem nad dzialem fantasy i od razu wzialem "rycerz siedmiu krolestw" ale mialem spory problem z dobraniem pozostalych 2. nie chcialem poczatkow sag bo to zobowiazywaloby do kupna calej reszty (a wiekszosc czytam na kindlu)
ostatecznie dalem szanse forysiowi i wzialem "kazdy musi placic", czuje lipe ale sprawdze tego autora
ale na trzecia juz naprawde nie mialem pomyslu i poszedlem do dzialu gdzie byl king...
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 16 2014 12:09pm
Quote (cOr @ Jun 16 2014 06:07pm)
swoja droga panowie,
aktualnie w empiku jest promocja 3 w cenie 2, i dotyczy to calego dzialu ksiazki.
przyznam ze stalem nad dzialem fantasy i od razu wzialem "rycerz siedmiu krolestw" ale mialem spory problem z dobraniem pozostalych 2. nie chcialem poczatkow sag bo to zobowiazywaloby do kupna calej reszty (a wiekszosc czytam na kindlu)
ostatecznie dalem szanse forysiowi i wzialem "kazdy musi placic", czuje lipe ale sprawdze tego autora
ale na trzecia juz naprawde nie mialem pomyslu i poszedlem do dzialu gdzie byl king...


a to jest na cale ksiazki? bo jak ostatnio bylem to bylo tylko na te "ostemplowane".
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Jun 16 2014 12:10pm
Quote (cOr @ 16 Jun 2014 20:07)
swoja droga panowie,
aktualnie w empiku jest promocja 3 w cenie 2, i dotyczy to calego dzialu ksiazki.
przyznam ze stalem nad dzialem fantasy i od razu wzialem "rycerz siedmiu krolestw" ale mialem spory problem z dobraniem pozostalych 2. nie chcialem poczatkow sag bo to zobowiazywaloby do kupna calej reszty (a wiekszosc czytam na kindlu)
ostatecznie dalem szanse forysiowi i wzialem "kazdy musi placic", czuje lipe ale sprawdze tego autora
ale na trzecia juz naprawde nie mialem pomyslu i poszedlem do dzialu gdzie byl king...


ja się zaopatruje w antykwariatach, szkoda my wydac kasy na 1 książkę jak w tej cenie dostane 3-4
Go Back To Polska Topic List
Prev1160161162163164205Next
Add Reply New Topic New Poll