d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1160716081609161016111680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 3 2011 12:11am
Quote (joshi @ Nov 3 2011 02:07am)
Jak zrobić tego achi  [Higher Learning]? Książki co jakiś czas ie pojawiają ale gdy je czytam w aczi nie zostaje zaznaczone ze są przeczytane.


no większość z nich to fake książki, do achi liczą się tylko konkretne tytuły, które pojawiają się raz na ~5 spawnów w danym miejscu.
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Nov 3 2011 04:17am
szczerze powiem ze pogralbym sobie na nowo w wowa, moze drutem, moze dk. co, strong ekipa reaktywacja? B)
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Nov 3 2011 04:24am
nie igraj z ogiem, krzysiek:) ja chyba poczekam na te star łorsy, bo fajnie sie zapowiadaja
Member
Posts: 25,227
Joined: Sep 24 2005
Gold: 13,075.51
Nov 3 2011 05:32am
Quote (iron_bird @ 3 Nov 2011 10:17)
szczerze powiem ze pogralbym sobie na nowo w wowa, moze drutem, moze dk. co, strong ekipa reaktywacja? B)


ok to ja paladyna tanka robie
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 3 2011 05:49am
Quote (iron_bird @ 3 Nov 2011 11:17)
szczerze powiem ze pogralbym sobie na nowo w wowa, moze drutem, moze dk. co, strong ekipa reaktywacja? B)


gotuw do boju
Member
Posts: 4,201
Joined: Mar 4 2006
Gold: 580.23
Nov 3 2011 06:22am
Quote (xxxRedxxx @ 3 Nov 2011 08:11)
no większość z nich to fake książki, do achi liczą się tylko konkretne tytuły, które pojawiają się raz na ~5 spawnów w danym miejscu.


A co jaki czas jest respown książki?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 3 2011 06:26am
Quote (wielkiburak @ Nov 3 2011 12:24pm)
nie igraj z ogiem, krzysiek:) ja chyba poczekam na te star łorsy, bo fajnie sie zapowiadaja


Prawdę rzeczesz.
Member
Posts: 7,841
Joined: Feb 18 2010
Gold: 6,939.00
Nov 3 2011 06:27am
Quote (joshi @ 3 Nov 2011 14:22)
A co jaki czas jest respown książki?


4 godziny :D
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 3 2011 07:37am
Quote (Kocio @ Nov 3 2011 01:27pm)
4 godziny :D
Latwo da sie zrobic jak jest sie magiem albo ma sie portal do Dalaranu

3:2 dla Darthsida narazie :angry:

Wlasnie chcialem pisac ticket na kolejne konto, a tu patrze, ze sami zdjeli bana :d
Patrze, ze na wszystkich kontach ban zostal zdjety b)

This post was edited by Pozer on Nov 3 2011 07:48am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 3 2011 08:41am
Quote (Pozer @ 3 Nov 2011 14:37)
Latwo da sie zrobic jak jest sie magiem albo ma sie portal do Dalaranu

3:2 dla Darthsida narazie :angry:

Wlasnie chcialem pisac ticket na kolejne konto, a tu patrze, ze sami zdjeli bana :d
Patrze, ze na wszystkich kontach ban zostal zdjety b)


Łatwo , gz :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev1160716081609161016111680Next
Closed New Topic New Poll