d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1160416051606160716081680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 31 2011 10:30am
Quote (Lander @ Oct 31 2011 06:29pm)
Bieda troche, potaniało.
Anyway, nie wszedzie chce brać za takie ceny, ostatnio na tms i bl horde nie chciał.


w zeszlym miechu placilem 16k na tms ally za 2miechy
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Oct 31 2011 10:32am
Quote (Latwiak @ Oct 31 2011 06:30pm)
w zeszlym miechu placilem 16k na tms ally za 2miechy


Widocznie wyczuł że jestem polaczek.

Wracając do tematu, POMUSZCIE.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 31 2011 10:34am
Quote (Lander @ Oct 31 2011 06:32pm)
Widocznie wyczuł że jestem polaczek.

Wracając do tematu, POMUSZCIE.


plejer tez to mial/ma nawet na forum blizza mu nie pomogli admini/modowie

e: plejer z zaswiatuw muwi:

Zapytaj landera gdzie ma stucka (connecting itp) i jakiego ma windowsa i upu/spacki wszystkie ma?

This post was edited by Latwiak on Oct 31 2011 10:36am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Oct 31 2011 10:40am


Tutaj, potem UTC jest.
w7, świeżo postawiony oczywko oryginalny i updatowany, ale przed formatem to samo było ale jeszcze wcześniej wszystko było ok :<

This post was edited by Lander on Oct 31 2011 10:41am
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 31 2011 10:41am
Quote (Lander @ Oct 31 2011 06:40pm)
http://gyazo.com/c4efda782ec46bfedcd76f1d1a30ab1b.png

Tutaj, potem UTC jest.
w7, świeżo postawiony oczywko oryginalny i updatowany,  ale przed formatem to samo było ale jeszcze wcześniej wszystko było ok :<


plejer muwi: niewiem, ale mialem to samo

This post was edited by Latwiak on Oct 31 2011 10:42am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Oct 31 2011 10:42am
Quote (Latwiak @ Oct 31 2011 06:41pm)
plejer muwi: niewiem, ale mialem to samo


Przeszło samo czy umarł z powodu braku wowa we krwi
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 31 2011 10:43am
Quote (Lander @ Oct 31 2011 06:42pm)
Przeszło samo czy umarł z powodu braku wowa we krwi


Mowi ze wie jak to naprawic u siebie, ale nie ma prepa. Jemu kuzyn cos tam poradzil, ale mu sie nie chce bo prepa nie ma.

e: "Zapytaj landera czy ma mozliowsc sprawdzenia czy hula mu SC2?"

e: niech odpali "run" -> cmd -> tracert eu.logon.battle.net > c:\tracert.txt i niech wrzuci zawartosc pliku :<

This post was edited by Latwiak on Oct 31 2011 10:46am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Oct 31 2011 10:45am
Quote (Latwiak @ Oct 31 2011 06:43pm)
Mowi ze wie jak to naprawic u siebie, ale nie ma prepa. Jemu kuzyn cos tam poradzil, ale mu sie nie chce bo prepa nie ma.


Zrobiłbym format, ale właśnie zrobiłem.

Nie mam.

This post was edited by Lander on Oct 31 2011 10:45am
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 31 2011 10:46am
Quote (Lander @ Oct 31 2011 06:45pm)
Zrobiłbym format, ale właśnie zrobiłem.

Nie mam.

niech odpali "run" -> cmd -> tracert eu.logon.battle.net > c:\tracert.txt i niech wrzuci zawartosc pliku

i niech flushnie dns jak cos

This post was edited by Latwiak on Oct 31 2011 10:48am
Member
Posts: 13,522
Joined: Oct 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Oct 31 2011 11:53am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

pve chuje
Go Back To Polska Topic List
Prev1160416051606160716081680Next
Closed New Topic New Poll