Quote (myr00n @ Oct 31 2011 06:11pm)
Zalatwilbys mi jak cos ?:D
To jest miesiąc grania za 14k a nie pp jak coś :<
Mam problem, nie logowałem się ze 2 tyg bo miałem UTC, potem przyszły inne zajęcia i wow poszedl do kosza.
Teraz chce się zalogować ale UTC dalej dzielnie się trzyma. Na eu bn normalnie się loguję. POMUSZCIE