d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1160316041605160616071680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 31 2011 10:05am
Quote (zYwi3c @ Oct 31 2011 05:53pm)
tylko ? ... DE FUK, kto na TMS za tyle daje prepy ?


jak to kto? stiwen :D
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Oct 31 2011 10:06am
Quote (LoQ @ Oct 31 2011 03:54pm)
Pewnie masz rację, ale niektórzy wolą się dosłownie "pobawić", a pro gejming zostawić innym na globcu :)



slaba ,,zabawa" na privach gdzie jest masa bugow i polowa rzeczy nie dziala :S
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 31 2011 10:11am
Quote (Latwiak @ 31 Oct 2011 17:05)
jak to kto? stiwen :D


Zalatwilbys mi jak cos ?:D
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 31 2011 10:12am
Quote (Latwiak @ 31 Oct 2011 17:05)
jak to kto? stiwen :D


e: double cuz lagi :<

This post was edited by myr00n on Oct 31 2011 10:12am
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 31 2011 10:14am
Quote (myr00n @ Oct 31 2011 06:11pm)
Zalatwilbys mi jak cos ?:D

gg jak cos :<
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Oct 31 2011 10:18am
Quote (myr00n @ Oct 31 2011 06:11pm)
Zalatwilbys mi jak cos ?:D


To jest miesiąc grania za 14k a nie pp jak coś :<

Mam problem, nie logowałem się ze 2 tyg bo miałem UTC, potem przyszły inne zajęcia i wow poszedl do kosza.
Teraz chce się zalogować ale UTC dalej dzielnie się trzyma. Na eu bn normalnie się loguję. POMUSZCIE
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 31 2011 10:27am
Quote (Lander @ Oct 31 2011 06:18pm)
To jest miesiąc grania za 14k a nie pp jak coś :<

Mam problem, nie logowałem się ze 2 tyg bo miałem UTC, potem przyszły inne zajęcia i wow poszedl do kosza.
Teraz chce się zalogować ale UTC dalej dzielnie się trzyma. Na eu bn normalnie się loguję. POMUSZCIE


stiwen 2miechy daje za 14 k 3 za 20k i 1 za 8k, 22k = 3miechy i rakieta
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 31 2011 10:28am
Quote (Lander @ 31 Oct 2011 17:18)
To jest miesiąc grania za 14k a nie pp jak coś :<

Mam problem, nie logowałem się ze 2 tyg bo miałem UTC, potem przyszły inne zajęcia i wow poszedl do kosza.
Teraz chce się zalogować ale UTC dalej dzielnie się trzyma. Na eu bn normalnie się loguję. POMUSZCIE


WOW game time 1month 8k 2months 14k 3months 20k 3months+rocket=22k

tak mi latwy napisal
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Oct 31 2011 10:28am
Quote (myr00n @ Oct 31 2011 05:28pm)
WOW game time 1month 8k 2months 14k 3months 20k 3months+rocket=22k

tak mi latwy napisal


2,5 euro za miecha :D to dopiero win
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Oct 31 2011 10:29am
Quote (myr00n @ Oct 31 2011 06:28pm)
WOW game time 1month 8k 2months 14k 3months 20k 3months+rocket=22k

tak mi latwy napisal


Bieda troche, potaniało.
Anyway, nie wszedzie chce brać za takie ceny, ostatnio na tms i bl horde nie chciał.
Go Back To Polska Topic List
Prev1160316041605160616071680Next
Closed New Topic New Poll