d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1160216031604160516061680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 136
Joined: Sep 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 30 2011 05:35pm
Quote (dawid9400 @ Oct 31 2011 12:29am)
No i po co? Trial sie skonczy na prywatnym serwerze moge grać do końca świata.
Trial nigdy sie nie konczy
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 30 2011 05:43pm
Reported. Polecam przeczytac 1wszy post.

Quote (dawid9400 @ 31 Oct 2011 01:04)
Poda mi ktoś nazwe jakiegoś dużego, fajnego priva do WoWa? Bo mam zamiar pobrać gre i pograć sobie.


Quote (dawid9400 @ 31 Oct 2011 01:29)
No i po co? Trial sie skonczy na prywatnym serwerze moge grać do końca świata.


Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 30 2011 07:27pm
Quote (iPhone_4_32gb @ Oct 31 2011 12:35am)
Trial nigdy sie nie konczy


to prawda, masz tylko ogarniczenie lvlowe.

Co do priva -> HG na tbc, rozkmiń sobie w google.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Oct 31 2011 02:38am
Prywatne serwery :lol:

Polaczki biedaczki ktorym szkoda 80 zlotych na 2 miesiace i wola sie meczyc na prywatnym serwerze na ktorym 99 % rzeczy nie dziala :lol:
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 31 2011 02:56am
Quote (TheMrJohnnyp @ Oct 31 2011 10:38am)
Prywatne serwery :lol:

Polaczki biedaczki ktorym szkoda 80 zlotych na 2 miesiace i wola sie meczyc na prywatnym serwerze na ktorym 99 % rzeczy nie dziala :lol:


75 lub 12k zlota, ale wciaz bieda
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 31 2011 08:35am
Quote (Latwiak @ 31 Oct 2011 09:56)
75 lub 12k zlota, ale wciaz bieda


12k zlota ? iso namiary
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 31 2011 09:39am
Quote (myr00n @ Oct 31 2011 04:35pm)
12k zlota ? iso namiary


e kuhwa, dzis do 14 wzroslo :<
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 31 2011 09:53am
Quote (Latwiak @ 31 Oct 2011 17:39)
e kuhwa, dzis do 14 wzroslo :<


tylko ? ... DE FUK, kto na TMS za tyle daje prepy ?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Oct 31 2011 09:53am
Quote (Latwiak @ Oct 31 2011 05:39pm)
e kuhwa, dzis do 14 wzroslo :<


ja chyba 20 albo 25k placilem za 2 miechy ostatnio :(
kryzys w wowie
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 31 2011 09:54am
Quote (TheMrJohnnyp @ Oct 31 2011 09:38am)
Prywatne serwery :lol:

Polaczki biedaczki ktorym szkoda 80 zlotych na 2 miesiace i wola sie meczyc na prywatnym serwerze na ktorym 99 % rzeczy nie dziala :lol:


Pewnie masz rację, ale niektórzy wolą się dosłownie "pobawić", a pro gejming zostawić innym na globcu :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1160216031604160516061680Next
Closed New Topic New Poll