☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Repost#3
Prev
1
1601
1602
1603
1604
1605
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 354077
Replies: 16792
Track Topic
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#16021
Oct 30 2011 09:55am
Myslalem, ze pogram, ale jednak Sc2 + BF3 > WoW
Ale przynajmniej mam Peta z Blizzconu
Quote (Latwiak @ 30 Oct 2011 17:54)
a Ty wydajesz kasy na prepy, logujesz sie 2 razy i konczysz kariere ponownie ;D
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#16022
Oct 30 2011 10:43am
Quote (zYwi3c @ Oct 30 2011 05:55pm)
Myslalem, ze pogram, ale jednak Sc2 + BF3 > WoW
Ale przynajmniej mam Peta z Blizzconu
mate, wez kurwa najpierw dawaj quote a potem pisz, bo to wyglada conajmniej chujowo
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#16023
Oct 30 2011 10:43am
Nie ma takiej opcji :<
Quote (Latwiak @ 30 Oct 2011 18:43)
mate, wez kurwa najpierw dawaj quote a potem pisz, bo to wyglada conajmniej chujowo
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#16024
Oct 30 2011 10:56am
Quote (Latwiak @ 30 Oct 2011 18:43)
mate, wez kurwa najpierw dawaj quote a potem pisz, bo to wyglada conajmniej chujowo
pisalem mu to samo na gg bo wyglada jakby sobie zamowil neostrade 512kbs ale odpisal ze tak jest fajnie i modnie
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#16025
Oct 30 2011 11:01am
Za kare dzisiaj nawet z respa nie wyjdziesz w BFie kk
Quote (cOr @ 30 Oct 2011 18:56)
pisalem mu to samo na gg bo wyglada jakby sobie zamowil neostrade 512kbs ale odpisal ze tak jest fajnie i modnie
Monstruf_SP
Member
Posts: 552
Joined: Mar 27 2011
Gold
:
0.40
Warn: 60%
#16026
Oct 30 2011 03:30pm
ktoś koło 35 lvl na bl ally? właśnie zacząłem klikać i szukam mate
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#16027
Oct 30 2011 03:40pm
wbilem do MF i za 1szym wejsciem tam zlapalem 4 recolory spiderow tych epickich, brakuje tylko solixa, ale go nie ma :<
dawid9400
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#16028
Oct 30 2011 05:04pm
Poda mi ktoś nazwe jakiegoś dużego, fajnego priva do WoWa? Bo mam zamiar pobrać gre i pograć sobie.
iPhone_4_32gb
Member
Posts: 136
Joined: Sep 22 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#16029
Oct 30 2011 05:08pm
Quote (dawid9400 @ Oct 31 2011 12:04am)
Poda mi ktoś nazwe jakiegoś dużego, fajnego priva do WoWa? Bo mam zamiar pobrać gre i pograć sobie.
Pograj na grobalu na trialu
dawid9400
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#16030
Oct 30 2011 05:29pm
Quote (iPhone_4_32gb @ Oct 30 2011 11:08pm)
Pograj na grobalu na trialu
No i po co? Trial sie skonczy na prywatnym serwerze moge grać do końca świata.
This post was edited by dawid9400 on Oct 30 2011 05:30pm
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
1601
1602
1603
1604
1605
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact