d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1160116021603160416051680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 30 2011 09:55am
Myslalem, ze pogram, ale jednak Sc2 + BF3 > WoW :(
Ale przynajmniej mam Peta z Blizzconu B)

Quote (Latwiak @ 30 Oct 2011 17:54)
a Ty wydajesz kasy na prepy, logujesz sie 2 razy i konczysz kariere ponownie ;D


Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 30 2011 10:43am
Quote (zYwi3c @ Oct 30 2011 05:55pm)
Myslalem, ze pogram, ale jednak Sc2 + BF3 > WoW :(
Ale przynajmniej mam Peta z Blizzconu  B)


mate, wez kurwa najpierw dawaj quote a potem pisz, bo to wyglada conajmniej chujowo
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 30 2011 10:43am
Nie ma takiej opcji :<

Quote (Latwiak @ 30 Oct 2011 18:43)
mate, wez kurwa najpierw dawaj quote a potem pisz, bo to wyglada conajmniej chujowo


Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 30 2011 10:56am
Quote (Latwiak @ 30 Oct 2011 18:43)
mate, wez kurwa najpierw dawaj quote a potem pisz, bo to wyglada conajmniej chujowo


pisalem mu to samo na gg bo wyglada jakby sobie zamowil neostrade 512kbs ale odpisal ze tak jest fajnie i modnie
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 30 2011 11:01am
Za kare dzisiaj nawet z respa nie wyjdziesz w BFie kk

Quote (cOr @ 30 Oct 2011 18:56)
pisalem mu to samo na gg bo wyglada jakby sobie zamowil neostrade 512kbs ale odpisal ze tak jest fajnie i modnie


Member
Posts: 552
Joined: Mar 27 2011
Gold: 0.40
Warn: 60%
Oct 30 2011 03:30pm
ktoś koło 35 lvl na bl ally? właśnie zacząłem klikać i szukam mate
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 30 2011 03:40pm
wbilem do MF i za 1szym wejsciem tam zlapalem 4 recolory spiderow tych epickich, brakuje tylko solixa, ale go nie ma :<
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 30 2011 05:04pm
Poda mi ktoś nazwe jakiegoś dużego, fajnego priva do WoWa? Bo mam zamiar pobrać gre i pograć sobie.
Member
Posts: 136
Joined: Sep 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 30 2011 05:08pm
Quote (dawid9400 @ Oct 31 2011 12:04am)
Poda mi ktoś nazwe jakiegoś dużego, fajnego priva do WoWa? Bo mam zamiar pobrać gre i pograć sobie.
Pograj na grobalu na trialu :mellow:
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 30 2011 05:29pm
Quote (iPhone_4_32gb @ Oct 30 2011 11:08pm)
Pograj na grobalu na trialu  :mellow:


No i po co? Trial sie skonczy na prywatnym serwerze moge grać do końca świata.

This post was edited by dawid9400 on Oct 30 2011 05:30pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1160116021603160416051680Next
Closed New Topic New Poll