d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1159916001601160216031680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 26 2011 04:49pm
Zelazny ptak wrocil do wowa czy tylko botowania? :angry:
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 26 2011 04:53pm
Quote (Pozer @ 26 Oct 2011 23:49)
Zelazny ptak wrocil do wowa czy tylko botowania? :angry:


Mówił ,że botuje tylko i nie ma czasu na gre bo pracę licencjacką kończy czy coś.
Btw - Arczi się zgodził pójść z nami na tk, kiedy wypad po 3 feniksa do GANGU ? BD
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Oct 26 2011 04:58pm
Quote (ShamaU @ Oct 26 2011 03:39pm)
Tak mysle ze fury pvp, napewno 2hx2
Eq tak zeby na raidy brali ale brardziej pod pvp, a 80 dzisaj bedzie


Fury nie nadaje się do pvp, ja gram arms i trochę prot jak nie ma wyjścia i muszę z flagą latać.
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Oct 26 2011 10:41pm
Quote (ShamaU @ 26 Oct 2011 20:43)
Ogarnia ktos warriora QQ ?
Jakich silli uzywac/jak rozdac talenty/jakie itemy[set]kupowac itp/na jakim stance pvp^^ itd...?


grałem pare lat warriorem ale nie moge ci pomóc bo już nie gram.

wow to guwno.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Oct 27 2011 01:34am
Quote (Cavalorn @ Oct 27 2011 05:41am)
grałem pare lat warriorem ale nie moge ci pomóc bo już nie gram.

wow to guwno.


:hug:
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Oct 27 2011 03:58am
Quote (ShamaU @ 26 Oct 2011 23:49)
x20 ^^ ?
Czyli priv, zegnamy kolege.
E: cze myrek, slyszalem ze w wowa cisniesz :angry: a myslalem ze konto sprzedales :D

This post was edited by jodum on Oct 27 2011 03:59am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 27 2011 06:23am
Quote (jodum @ 27 Oct 2011 10:58)
Czyli priv, zegnamy kolege.
E: cze myrek, slyszalem ze w wowa cisniesz :angry: a myslalem ze konto sprzedales :D


Jakiś koleś kupił ode mnie na alledrogo ale nie wpłacił kasy i kupił inne konto. Zrobił tak z paroma innymi i dostał mase negatywow.
Cos tam przyjacieluje sobie na glownym koncie+robie jakies casual solo achiki.
Na jakim realmie jestes atm ?

This post was edited by myr00n on Oct 27 2011 06:24am
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Oct 27 2011 08:15am
Quote (myr00n @ 27 Oct 2011 14:23)
Jakiś koleś kupił ode mnie na alledrogo ale nie wpłacił kasy i kupił inne konto. Zrobił tak z paroma innymi i dostał mase negatywow.
Cos tam przyjacieluje sobie na glownym koncie+robie jakies casual solo achiki.
Na jakim realmie jestes atm ?
ja podobnie jak rzelazny_ptak, tylko boce od ~2 miechow, no i sprzedalem shama z pol roku temu.
Pogralbym, ale z jakas stronk ekipa jak na poczatku cata, tak to nie ma z kim :C

Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 27 2011 08:40am
Quote (jodum @ Oct 27 2011 04:15pm)
ja podobnie jak rzelazny_ptak, tylko boce od ~2 miechow, no i sprzedalem shama z pol roku temu.
Pogralbym, ale z jakas stronk ekipa jak na poczatku cata, tak to nie ma z kim :C


"Adas idziesz na raid? Healera 1 brakuje akurat"
"Nie, nic mi nie leci"
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Oct 27 2011 08:51am
Quote (Latwiak @ 27 Oct 2011 16:40)
"Adas idziesz na raid? Healera 1 brakuje akurat"
"Nie, nic mi nie leci"
super raiding na normalach typie
Go Back To Polska Topic List
Prev1159916001601160216031680Next
Closed New Topic New Poll