Quote (b0b3k @ 13 May 2013 14:40)
Jutro jadę do decathlonu to sobię zakupię kilka rzeczy do biegania, spodenki, koszulke - oczywko stylóweczka

no i kurtałę przeciw deszczową
Ja właśnie znalazłem w szafie swoją przeciw-deszczówkę, niby od Adidasa, ale wygląda jakby ją z dupy wyciągnięto, strasznie jakaś taka pognieciona.
Jak coś konkretnego kupujesz/ kupisz to zlinkuj
