d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1159160161162163469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 13 2013 12:45am
Ja dzisiaj siłownia, luźny trening ogólny zrobię, w poniedziałek tyle bydla że gdybym chciał zrobić odpowiedni trening - to spędziłbym tam z 3h minimum.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 13 2013 05:20am
Nie rozumiem tych wymówek dotyczących deszczu, przecież nie jesteśmy z cukru.Wiatrówka z kapturem na siebie i jazda.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 13 2013 05:24am
Quote (Rafalek @ 13 May 2013 13:20)
Nie rozumiem tych wymówek dotyczących deszczu, przecież nie jesteśmy z cukru.Wiatrówka z kapturem na siebie i jazda.


na dodatek w deszczu się dość przyjemnie biega, jedyny minus to taki że buty przemakają
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 13 2013 06:32am
Quote (1970 @ 13 May 2013 13:24)
na dodatek w deszczu się dość przyjemnie biega, jedyny minus to taki że buty przemakają


Wlasnie dlatego narzekam. W tych kalenji po deszczu biega sie srednio, a po sniegu wcale se nie da.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 13 2013 06:40am
Jutro jadę do decathlonu to sobię zakupię kilka rzeczy do biegania, spodenki, koszulke - oczywko stylóweczka :D no i kurtałę przeciw deszczową
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 13 2013 06:42am
Quote (b0b3k @ 13 May 2013 14:40)
Jutro jadę do decathlonu to sobię zakupię kilka rzeczy do biegania, spodenki, koszulke - oczywko stylóweczka :D no i kurtałę przeciw deszczową


Ja właśnie znalazłem w szafie swoją przeciw-deszczówkę, niby od Adidasa, ale wygląda jakby ją z dupy wyciągnięto, strasznie jakaś taka pognieciona.
Jak coś konkretnego kupujesz/ kupisz to zlinkuj :P
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 13 2013 06:57am
Nie wiem czy elementy odblaskowe stosują we wszystkich kurtkach do biegania, ale przydatne są w czasie wieczornych sesji na jakichś wypizdówkach.Polecam.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 13 2013 07:00am
Quote (Rafalek @ 13 May 2013 14:57)
Nie wiem czy elementy odblaskowe stosują we wszystkich kurtkach do biegania, ale przydatne są  w czasie wieczornych sesji na jakichś wypizdówkach.Polecam.


Odblaski zawsze się przydadzą, nawet poza wypizdówkami :D
e/ Jakby co można sobie takie opaski jakby kupić, odblaskowe i tanie.

This post was edited by Grigo on May 13 2013 07:01am
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 13 2013 07:01am
No moim zdaniem to obowiązkowy element :p ale jeśli nie to warto zabezpieczyć się w czołówkę i taką opaskę na rękę ew. w odblaskową koszulkę taką co mają robotnicy.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 13 2013 07:02am
Dziś po 16 idę po 15 km, iso gl :D

Pobiegam do końca maja tymi swoimi amatorskimi bieganiami, a od czerwca zaczynam ostro treningi do półmaratonu, jak go zaliczę to idę po maraton. Nie ma opierdalania!
Go Back To Polska Topic List
Prev1159160161162163469Next
Add Reply New Topic New Poll