d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1159160161162163205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
Jun 16 2014 04:44am
Quote (Lander @ 8 Jun 2014 13:38)
Ktoś czytał Lovecrafta? iso kilka tytułów godnych polecenia

/e klol widze zbiory opowiadan zamykam temat


To jest moje osobiste zdanie, ale poza pierwszymi książkami lovercraft jest taki sobie, dłużyzny jak u kinga
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jun 16 2014 07:50am
Quote (Republika @ Jun 16 2014 12:44pm)
To jest moje osobiste zdanie, ale poza pierwszymi książkami lovercraft jest taki sobie, dłużyzny jak u kinga


i właśnie te dłużyzny Kinga zmusiły mnie do dłuższej przerwy z tym panem.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jun 16 2014 07:52am
Trylogie Ziemiomorza sobie czytam teraz
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 16 2014 07:56am
Quote (Lander @ Jun 16 2014 01:52pm)
Trylogie Ziemiomorza sobie czytam teraz


Trylogie?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jun 16 2014 07:59am
Quote (Over_You @ Jun 16 2014 03:56pm)
Trylogie?



afaik defaultowo byly 3 ksiazki, potem wydali to w jednej
mam jakies stare wydanie

/e zgooglowalem teraz, nie wiedzialem nawet ze jest wiecej czesci
Czytam te 3 w kazdym razie elo
Czarnoksiężnik z Archipelagu (1968)
Grobowce Atuanu (1972)
Najdalszy brzeg (1974)

This post was edited by Lander on Jun 16 2014 08:01am
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 16 2014 08:12am
Quote (Lander @ Jun 16 2014 01:59pm)
afaik defaultowo byly 3 ksiazki, potem wydali to w jednej
mam jakies stare wydanie

/e zgooglowalem teraz, nie wiedzialem nawet ze jest wiecej czesci
Czytam te 3 w kazdym razie elo
Czarnoksiężnik z Archipelagu (1968)
Grobowce Atuanu (1972)
Najdalszy brzeg (1974)


5 + zbior opowiadan.
wyborne czytadlo.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jun 16 2014 08:14am
Quote (Over_You @ Jun 16 2014 04:12pm)
5 + zbior opowiadan.
wyborne czytadlo.


zespoilerowalem sobie niechcacy ze ged zostanie arcymagiem doh
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Jun 16 2014 08:14am
landi lovecraft zajebisty polecam
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jun 16 2014 08:15am
Quote (viewprofile @ Jun 16 2014 04:14pm)
landi lovecraft zajebisty polecam


a kture konkretnie poza telefonem do ktulu
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Jun 16 2014 08:19am
Quote (Lander @ Jun 16 2014 04:15pm)
a kture konkretnie poza telefonem do ktulu


zew kutulu najleprzy
sny o terrorze i smierci tesz spoczgo
Go Back To Polska Topic List
Prev1159160161162163205Next
Add Reply New Topic New Poll