Starcie Tytanow - dobre jak sie komus nudzi, przyjemnie sie oglada. 6/10 - byloby lepiej gdyby nie koncowka, ktora wg mnie byla beznadziejna.
Quote (czerwikavp @ 14 Dec 2010 14:04)
ja potrzebuje nazwy jakis fajnych komedii

Moze ink? Lepszy od tych 2 razem wzietych + genialna muzyka.