d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev1159160161162163225Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,810
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 13 2025 11:35am
NIE PALIC KURWA!
Rzucilem. Jestem zajebisty.


czy dalej jestes zajebisty?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 13 2025 11:49am
o dołączyłeś do najlepszej Gildii na serverze :thumbsup: witamy witamy i smacznego :ph34r:


Zjadłem 4 i się najadłem :+) szlug też ofc skopcony.
Member
Posts: 30,847
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 13 2025 11:56am
Zjadłem 4 i się najadłem :+) szlug też ofc skopcony.


4 zapiekanki ? masz apetyt na zdrowie :rolleyes: ja zrobiłem nastepną kawusię i palę sobię . kac schodzi i można się relaksować ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 13 2025 11:58am
4 zapiekanki ? masz apetyt na zdrowie :rolleyes: ja zrobiłem nastepną kawusię i palę sobię . kac schodzi i można się relaksować ;)


Ja chyba zaraz atakuję 200, muszę tylko kupić, albo setke, sam jeszcze nie wiem.. i położę się chyba wcześniej spać, bo miałem przecież bezsenną noc.
Member
Posts: 30,847
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 13 2025 12:00pm
Ja chyba zaraz atakuję 200, muszę tylko kupić, albo setke, sam jeszcze nie wiem.. i położę się chyba wcześniej spać, bo miałem przecież bezsenną noc.


a ja się wyspałem i czeka mnie cieżka noc jeśli mam zamiar spać ;) no no łyknij sobie i się kładz. zasłużyłeś drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 13 2025 12:04pm
a ja się wyspałem i czeka mnie cieżka noc jeśli mam zamiar spać ;) no no łyknij sobie i się kładz. zasłużyłeś drogi kolego :mellow:


Ta, ciekawe czym? Tym, że powypierdalałem wszystkich z fl? :lol:
Member
Posts: 30,847
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 13 2025 12:07pm
Ta, ciekawe czym? Tym, że powypierdalałem wszystkich z fl? :lol:



no fakt. może jednak nie pij tych 200ml bo znowu coś odjebiesz np skakanie po samochodach :mellow: mi tez się tytoń kończy ale do poniedziałku powinno styknąć. jak pije to pale jeden za drugim
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 13 2025 12:36pm
no fakt. może jednak nie pij tych 200ml bo znowu coś odjebiesz np skakanie po samochodach :mellow: mi tez się tytoń kończy ale do poniedziałku powinno styknąć. jak pije to pale jeden za drugim


Kupiłem sobie właśnie chesterfielda czerwony i zobaczymy, ile z tego fajek wyjdzie. Oprócz tego mam 200 Johnny Walkera i to kupiłem pierw, ale przemyślałem to sobie, że zostawię na kiedyś indziej i dokupiłem setkę cytryny na teraz.
Member
Posts: 78,768
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 13 2025 12:39pm
właśnie wróciłem ze szluga
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 13 2025 01:08pm
właśnie wróciłem ze szluga


Ja też, chyba to ostatni na dzisiaj i idę spać.
Go Back To Polska Topic List
Prev1159160161162163225Next
Add Reply New Topic New Poll