Ja chyba zaraz atakuję 200, muszę tylko kupić, albo setke, sam jeszcze nie wiem.. i położę się chyba wcześniej spać, bo miałem przecież bezsenną noc.
a ja się wyspałem i czeka mnie cieżka noc jeśli mam zamiar spać

no no łyknij sobie i się kładz. zasłużyłeś drogi kolego