d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1151617181940Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 30 2013 07:06am
z tego co widze w sklepie za piniendze beda do kupienia pety, mounty, ciuszki wyglądające i klucze do skrzynek tak jak w docie chyba
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 30 2013 07:15am
Quote (Lander @ Apr 30 2013 02:06pm)
z tego co widze w sklepie za piniendze beda do kupienia pety, mounty, ciuszki wyglądające i klucze do skrzynek tak jak w docie chyba


ciekawe czy ajtems ze skrzynek beda tylko wygladaly
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 30 2013 07:30am
Quote (blejdowy @ Apr 30 2013 03:15pm)
ciekawe czy ajtems ze skrzynek beda tylko wygladaly


no wlasnie boje sie tego ale neiwidzialem nigdzie listy zawartosci
/e
o, tą walute ZEN mozna farmic ingame wiec nei ma lipy

This post was edited by Lander on Apr 30 2013 07:33am
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 30 2013 08:12am
Quote (Lander @ Apr 30 2013 03:06pm)
z tego co widze w sklepie za piniendze beda do kupienia pety, mounty, ciuszki wyglądające i klucze do skrzynek tak jak w docie chyba


To samo co w path of exile. Dlaczego kurde nikt inny nie moze niczego wiecej wprowadzic.
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Apr 30 2013 09:31am
dobra to kim zaczynacie? wiecie czy bedzie mozna resetowac/wybierac skille w kazdym momencie czy tylko przy lvl upie? ja bym chcial krasnoluda z 2h toporem, mam nadzieje ze bedzie taka opcja ;<
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 30 2013 09:33am
Quote (Fatality-SoF @ Apr 30 2013 05:31pm)
dobra to kim zaczynacie? wiecie czy bedzie mozna resetowac/wybierac skille w kazdym momencie czy tylko przy lvl upie? ja bym chcial krasnoluda z 2h toporem, mam nadzieje ze bedzie taka opcja ;<


jest woj na wielkie kosiory ale nie wiem jakie bronie zaimplementowali

Halfing guardian figher <-
Zaczynamy na Mindflayerze albo Beholderze
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 30 2013 09:49am
Quote (Lander @ 30 Apr 2013 16:33)
jest woj na wielkie kosiory ale nie wiem jakie bronie zaimplementowali

Halfing guardian figher <-
Zaczynamy na Mindflayerze albo Beholderze


ok to zapodaj tsa i nakurwiamy
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 30 2013 09:52am
trololo jeszcze 220mb pacza sie sciaga ;_;
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 30 2013 09:54am
Quote (Lander @ 30 Apr 2013 16:52)
trololo jeszcze 220mb pacza sie sciaga ;_;


ale szybko sie paczuje wiec spoko, btw zapodaj tego tsa
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 30 2013 09:54am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 30 2013 05:54pm)
ale szybko sie paczuje wiec spoko, btw zapodaj tego tsa


Idz se zwalic druta czlowieku
Go Back To Polska Topic List
Prev1151617181940Next
Closed New Topic New Poll