Quote (EustachyMotyka @ 14 Apr 2011 15:23)
ahh no to jak juz mam wszystko oprocz tego radia i nie moge trenowac zalogi bo do tego musze wszystko ulepszyc to co mam niby robic? x.x
Kupić A-20. A załoga się sama szkoli.
Przy T34 lub T34-85 możesz ich przeszkolić do poziomu 75% za 20k kredytów od głowy.
Przy A-20 będzie trochę kiepsko, ale potem już jest lepiej.
Exp jest rozdawany równomiernie w miarę tzn jak masz 4 załogantów to każdy otrzymuje 25%, ale jeśli ktoś jest ranny to kilka % mniej otrzyma.