d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev11516171819805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 14 2011 07:23am
Quote (Phrarr @ 14 Apr 2011 14:20)
Nie ma sensu ostatniego radia. Ono jest chyba tylko do A-20, a potem od nowa zabawa z tym. Poczytaj do jakich modeli w linii medów się nadaje.


ahh no to jak juz mam wszystko oprocz tego radia i nie moge trenowac zalogi bo do tego musze wszystko ulepszyc to co mam niby robic? x.x
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 14 2011 07:26am
Quote (EustachyMotyka @ 14 Apr 2011 15:23)
ahh no to jak juz mam wszystko oprocz tego radia i nie moge trenowac zalogi bo do tego musze wszystko ulepszyc to co mam niby robic? x.x


Kupić A-20. A załoga się sama szkoli.
Przy T34 lub T34-85 możesz ich przeszkolić do poziomu 75% za 20k kredytów od głowy.
Przy A-20 będzie trochę kiepsko, ale potem już jest lepiej.

Exp jest rozdawany równomiernie w miarę tzn jak masz 4 załogantów to każdy otrzymuje 25%, ale jeśli ktoś jest ranny to kilka % mniej otrzyma.
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Apr 14 2011 07:26am
Dobre sa tank destroyery?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 14 2011 07:30am
Quote (Phrarr @ 14 Apr 2011 14:26)
Kupić A-20. A załoga się sama szkoli.
Przy T34 lub T34-85 możesz ich przeszkolić do poziomu 75% za 20k kredytów od głowy.
Przy A-20 będzie trochę kiepsko, ale potem już jest lepiej.

Exp jest rozdawany równomiernie w miarę tzn jak masz 4 załogantów to każdy otrzymuje 25%, ale jeśli ktoś jest ranny to kilka % mniej otrzyma.




a co jezeli nie mam kasy na a-20?
fail quote

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 14 2011 07:31am
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 14 2011 07:31am
Quote (SchoolOfRock @ 14 Apr 2011 15:26)
Dobre sa tank destroyery?


Oczywiście, że tak.
Trzeba się tylko nauczyć nimi grać. Nie lecieć na hura, a stać bardziej z tyłu i czekać na wroga. Przewagą jest w tym przypadku celność.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 14 2011 07:33am
ma ktos jakos ładnie rozrysowana drabinke, co robic abym mógł zakupic t34?
musze najpierw lekkie czołki kupic czy co?
/e i różnice sa jakies miedzy czołgami ruskimi a niemieckimi? tzn moge bym ruskiem w druzynie gdzie inni maja niemieckie czołgi? ~~

This post was edited by kacperq on Apr 14 2011 07:34am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 14 2011 07:34am
Quote (kacperq @ 14 Apr 2011 14:33)
ma ktos jakos ładnie rozrysowana drabinke, co robic abym mógł zakupic t34?
musze najpierw lekkie czołki kupic czy  co?


wejdz sobie w zakladke badania/research
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Apr 14 2011 07:34am
Quote (Phrarr @ 14 Apr 2011 15:31)
Oczywiście, że tak.
Trzeba się tylko nauczyć nimi grać. Nie lecieć na hura, a stać bardziej z tyłu i czekać na wroga. Przewagą jest w tym przypadku celność.


Super, dzieki za informacje :)
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 14 2011 07:36am
Quote (SchoolOfRock @ Apr 14 2011 02:34pm)
Super, dzieki za informacje :)


kampię w krzakach i zgarniam guwniaków na 2 hity destroyerem tym za 15k :c
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 14 2011 07:37am
Quote (kacperq @ 14 Apr 2011 15:33)
ma ktos jakos ładnie rozrysowana drabinke, co robic abym mógł zakupic t34?
musze najpierw lekkie czołki kupic czy  co?
/e i różnice sa jakies miedzy czołgami ruskimi a niemieckimi? tzn moge bym ruskiem w druzynie gdzie inni maja niemieckie czołgi? ~~


Tak. Nie ma podziału na nację jeszcze. Tzn walczysz razem z ruskimi, niemieckimi i amerykańskimi jednostkami.
Są w planach bitwy np: ZSRR vs Niemcy.

Co do T-34 uważać trochę! T-34 jest rosyjski, a T34 amerykański heavy.

Kwestia właśnie tego -

This post was edited by Phrarr on Apr 14 2011 07:38am
Go Back To Polska Topic List
Prev11516171819805Next
Add Reply New Topic New Poll