Quote (saszas @ Jun 2 2010 05:06pm)
czy ja widze muzeum lotnictwa kurwa jego mac?
owszem, obok baza lotnicza
inb4: Tak jestem pilotem. A raczej będę jak na razie tylko 25h wylatanych
Quote (lejdi @ Jun 2 2010 05:08pm)
Na latawcu chyba.
zazdrość, czy co kierowało Twoją wypowiedzią?
Quote (lejdi @ Jun 2 2010 05:10pm)
Chęć nabicia 90%.
Pierdoli mnie na czym latasz.
w takim razie powodzenia w biciu %
This post was edited by Twilight_X on Jun 2 2010 09:10am