d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1151617181947Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,273
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2010 09:07am
Quote (saszas @ Jun 2 2010 05:06pm)
czy ja widze muzeum lotnictwa kurwa jego mac?


owszem, obok baza lotnicza ;)
inb4: Tak jestem pilotem. A raczej będę jak na razie tylko 25h wylatanych

Quote (lejdi @ Jun 2 2010 05:08pm)
Na latawcu chyba.


zazdrość, czy co kierowało Twoją wypowiedzią?

Quote (lejdi @ Jun 2 2010 05:10pm)
Chęć nabicia 90%.
Pierdoli mnie na czym latasz.


w takim razie powodzenia w biciu % ;)

This post was edited by Twilight_X on Jun 2 2010 09:10am
Banned
Posts: 793
Joined: Feb 10 2010
Gold: 0.85
Warn: 80%
Jun 2 2010 09:08am
Quote (Twilight_X @ Jun 2 2010 04:07pm)
owszem obok baza lotnicza ;)
inb4: Tak jestem pilotem. A raczej będę jak na razie tylko 25h wylatanych


Na latawcu chyba.
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 2 2010 09:09am
Quote (saszas @ 2 Jun 2010 16:06)
czy ja widze muzeum lotnictwa kurwa jego mac?




narkutyki i narkomanin


Narkomancer nie narkomanin B)
Banned
Posts: 793
Joined: Feb 10 2010
Gold: 0.85
Warn: 80%
Jun 2 2010 09:10am
Quote (Twilight_X @ Jun 2 2010 04:07pm)
owszem, obok baza lotnicza ;)
inb4: Tak jestem pilotem. A raczej będę jak na razie tylko 25h wylatanych



zazdrość, czy co kierowało Twoją wypowiedzią?


Chęć nabicia 90%.
Pierdoli mnie na czym latasz.
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Jun 2 2010 09:11am
Rejestruje ogromne stezenie e-lansu w tym temacie.
Quote (saszas @ 2 Jun 2010 16:11)
to dobrze rejestrujesz.
Wiem B)

This post was edited by Ultrasonic on Jun 2 2010 09:12am
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2010 09:11am
Quote (Ultrasonic @ Jun 2 2010 03:11pm)
Rejestruje ogromne stezenie e-lansu w tym temacie.


to dobrze rejestrujesz.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 2 2010 09:23am


sprzed kilku miesięcy
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Jun 2 2010 09:25am
Quote (placydo @ 2 Jun 2010 17:05)
http://img683.imageshack.us/img683/6118/76618203.png
3 lata temu


albo mi się wydaje albo jesteś zjarany :D
Member
Posts: 9,329
Joined: Jan 20 2006
Gold: 540.00
Jun 2 2010 09:29am
Quote (umbrela @ Jun 2 2010 03:25pm)
albo mi się wydaje albo jesteś zjarany :D


czasem lubie zapalic przyznam bez bicia - ale jest to okazjonalnie co tydzien ;)
a wtedy bylem maksymalnie zmeczony
Member
Posts: 6,712
Joined: Feb 18 2008
Gold: 102.46
Jun 2 2010 09:30am
to moze nie robcie nk z jsp? fota i logout
Go Back To Polska Topic List
Prev1151617181947Next
Closed New Topic New Poll