d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev1151617181920Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Dec 30 2009 09:37am
Quote ([GuMiS] @ 30 Dec 2009 16:23)
Gery w przeliczeniu na zlotowki maja tansze piwo niz my, i dobre.
Butelke dobrego piwa np: Paulanera (weiss bier) mozna kupic juz za 75-79€ct.
Z czego kaucja za cala skrzynke piwa z butelkami to +3,30€.
Od 10€ wzwyz sa juz te lepsze piwa.
Skrzynka Paulanera to ~17€, warto, oj warto ;-)

mnie ziomek ciagle proboje przekonac do Paulanera, ale u nas kurewsko drogi :(
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 30 2009 09:41am
piwa smakowe to juz nie piwa. powinny miec jakas swoja oddzielna nazwe bo z piwem maja niewiele wspolnego
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Dec 30 2009 09:47am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 05:10pm)
Harnas, malo osob pije bo chodza sluchy ze to siury, nie wiem moze gorale ?


ocipiałeś

tym piwskiem byłem uzależiony w wakacje 2008

zaczęło sie od 2-3 dziennie a skończyło na 8 dziennie w samo południe na stawach
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 30 2009 09:52am
Quote (Furious92 @ 30 Dec 2009 16:47)
ocipiałeś

tym piwskiem byłem uzależiony w wakacje 2008

zaczęło sie od 2-3 dziennie a skończyło na 8 dziennie w samo południe na stawach


harnaś jest gites jak jest promocja ze mozna wygrac nastepnego ;d lepsza loteria niz totolotek
Member
Posts: 5,939
Joined: Oct 22 2008
Gold: 13.37
Dec 30 2009 09:54am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 01:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


a co ci nie pasuje w smaku prawdziwego piwa? tez mozna sie nim wstawic i pic je w hurtowych ilosciach
Member
Posts: 1,733
Joined: Jun 27 2009
Gold: 14.01
Warn: 100%
Dec 30 2009 10:00am
dobre som,k
Member
Posts: 7,081
Joined: Nov 29 2009
Gold: 127.00
Dec 30 2009 10:09am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 02:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


pilem ostatnio jak radziles ^^

taaaaaaaaaaaaaka imreza :drool:
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Dec 30 2009 10:10am
Ja i tak wolę Tyskie,bardziej mi smakuje.
Member
Posts: 13,409
Joined: Oct 20 2006
Gold: 5,340.00
Dec 30 2009 10:11am
Quote (Leothyr @ 30 Dec 2009 14:27)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


leotrytyt chuj :angry:

prawdziwy mezczyzna pije tylko i wylacznie oryginalne piwo chmielowe warka zywiec itp itd
Banned
Posts: 483
Joined: Dec 30 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 10:16am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 02:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


przeciez reds to jest piwo dla kobiet. jak robie imprezke to dziewczyny pija redsy a my chlopaki pijemy albo dembowe mocne albo wodke z gwinta

This post was edited by przemek_polska on Dec 30 2009 10:16am
Go Back To Polska Topic List
Prev1151617181920Next
Add Reply New Topic New Poll