Quote (realny @ Dec 28 2009 05:24pm)
MaxiZjeb byłby dobrym zawodnikiem, gdyby nie kontuzja która go wykluczyła w ostatnim czasie :/
maxi_skurwiel to straszny idiota
Nadal nie ogarniam tej Twojej gry

Quote (trader808 @ Dec 28 2009 05:25pm)
Rodzice z myszy bedą dumni. Ich praca w łóżku nie poszła na marnę. Zapewnili dla syna znakomity start, każdy o czymś takim może tylko pomarzyć.

Dostrzegam nutkę malutką ironii
This post was edited by Albarlex on Dec 28 2009 11:25am