☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev
1
15
16
17
18
19
930
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 136232
Replies: 9291
Track Topic
PQA
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold
:
0.00
#161
Sep 13 2008 06:55am
Dlaczego na UT / Diarunach zawsze 20-25 tak wolno się bije? Tj. dłużej niż np. 30-35 ?
Pempek0207
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold
:
0.00
#162
Sep 13 2008 07:00am
Quote (SilentSpamer @ Sat, Sep 13 2008, 01:21pm)
chyba kilkaset wiecej... bo tak to byloby to juz wyrownane ze trzy razy
przebite przez kilka osób
Antyone
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold
:
4.20
#163
Sep 13 2008 07:04am
Quote (PQA @ Sat, 13 Sep 2008, 13:55)
Dlaczego na UT / Diarunach zawsze 20-25 tak wolno się bije? Tj. dłużej niż np. 30-35 ?
bo tak zawsze jest i zawsze bylo... Po prostu tak jest w grze, ze te lvle sa najgorsze na hellu..
satan1944
Member
Posts: 13,059
Joined: Mar 9 2008
Gold
:
0.00
#164
Sep 13 2008 07:06am
yol przecież nabił 1,73x czyli o wiele więcej niż Gumiś. poziom rośnie xD
realny
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold
:
68,400.00
#165
Sep 13 2008 07:08am
Quote (satan1944 @ Sat, Sep 13 2008, 02:06pm)
yol przecież nabił 1,73x czyli o wiele więcej niż Gumiś. poziom rośnie xD
ale to chyba nie w jeden dzien ?
Gumis chyba nabil duzo wiecej niz 1000 :<
SilentSpamer
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold
:
1,236.51
Warn: 30%
#166
Sep 13 2008 07:10am
Quote (realny @ Sat, 13 Sep 2008, 14:08)
ale to chyba nie w jeden dzien ?
Gumis chyba nabil duzo wiecej niz 1000 :<
ktos mowil, ze nikt gumisia nie przescignal ;]
btw. czy moze byc 9dex 30cr/lr klejnot ?
realny
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold
:
68,400.00
#167
Sep 13 2008 07:15am
Usage Disclaimer i View (Really) Old Gold Logs Here
O co chodzi z tymi nowymi opcjami w forum gold ? ( co one robia ?? )
Antyone
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold
:
4.20
#168
Sep 13 2008 07:20am
do ktorych modkow mozna PM'd w sprawie spamow..?
SilentSpamer
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold
:
1,236.51
Warn: 30%
#169
Sep 13 2008 07:21am
Quote (NewAnalphabetal @ Sat, 13 Sep 2008, 14:20)
do ktorych modkow mozna PM'd w sprawie spamow..?
na polskiej sekcji ? xd
do Kentasa
Antyone
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold
:
4.20
#170
Sep 13 2008 07:22am
Quote (SilentSpamer @ Sat, 13 Sep 2008, 14:21)
na polskiej sekcji ? xd
do Kentasa
a link @ profile?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
15
16
17
18
19
930
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact