d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev11516171819930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Sep 13 2008 06:55am
Dlaczego na UT / Diarunach zawsze 20-25 tak wolno się bije? Tj. dłużej niż np. 30-35 ? smile.gif
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Sep 13 2008 07:00am
Quote (SilentSpamer @ Sat, Sep 13 2008, 01:21pm)
chyba kilkaset wiecej... bo tak to byloby to juz wyrownane ze trzy razy smile.gif


przebite przez kilka osób tongue.gif
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Sep 13 2008 07:04am
Quote (PQA @ Sat, 13 Sep 2008, 13:55)
Dlaczego na UT / Diarunach zawsze 20-25 tak wolno się bije? Tj. dłużej niż np. 30-35 ? smile.gif


bo tak zawsze jest i zawsze bylo... Po prostu tak jest w grze, ze te lvle sa najgorsze na hellu..
Member
Posts: 13,059
Joined: Mar 9 2008
Gold: 0.00
Sep 13 2008 07:06am
yol przecież nabił 1,73x czyli o wiele więcej niż Gumiś. poziom rośnie xD
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Sep 13 2008 07:08am
Quote (satan1944 @ Sat, Sep 13 2008, 02:06pm)
yol przecież nabił 1,73x czyli o wiele więcej niż Gumiś. poziom rośnie xD


ale to chyba nie w jeden dzien ?

Gumis chyba nabil duzo wiecej niz 1000 :<
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Sep 13 2008 07:10am
Quote (realny @ Sat, 13 Sep 2008, 14:08)
ale to chyba nie w jeden dzien ?

Gumis chyba nabil duzo wiecej niz 1000 :&lt;


ktos mowil, ze nikt gumisia nie przescignal ;]

btw. czy moze byc 9dex 30cr/lr klejnot ?
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Sep 13 2008 07:15am
Usage Disclaimer i View (Really) Old Gold Logs Here

O co chodzi z tymi nowymi opcjami w forum gold ? ( co one robia ?? )
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Sep 13 2008 07:20am
do ktorych modkow mozna PM'd w sprawie spamow..?
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Sep 13 2008 07:21am
Quote (NewAnalphabetal @ Sat, 13 Sep 2008, 14:20)
do ktorych modkow mozna PM'd w sprawie spamow..?


na polskiej sekcji ? xd
do Kentasa wink.gif
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Sep 13 2008 07:22am
Quote (SilentSpamer @ Sat, 13 Sep 2008, 14:21)
na polskiej sekcji ? xd
do Kentasa wink.gif


a link @ profile?
Go Back To Polska Topic List
Prev11516171819930Next
Closed New Topic New Poll