d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1159815991600160116021680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 26 2011 10:00am
Quote (vVanted @ Oct 26 2011 04:37pm)
Mozesz rozwinac te skroty?
Gdzie jest najlepiej to wszystko kupic?
Z tego co widzialem to najtaniej jest na amazon, ewentualnie mozesz poszukac okazji na eebayu.
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Oct 26 2011 12:11pm
chlopaki, jak niektorzy wiedza, jakis czas temu ojebali mi konto wowowe. akurat bylem wtedy w kanadzie i mialem spora przerwe w graniu wiec mialem na to wyjebane. to bylo jakos w lipcu/sierpniu. ostatnio, jakies 2-3 tygodnie temu, postanowilem sie za to zabrac i na stronie blizza uzylem tego narzedzia do odzyskiwania konta. nie pamietaem jakie nazwisko wpisalem, wiec poprosili mnie o pierwsze znaki z klucza do podstawki wowa, wpisalem je i wyswietlilo mi informacje, ze blizz zresetowal haslo, zaraz dostane kolejnego maila z haslem itd. niestety drugi mail nie przyszedl. no i co teraz robic?
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 26 2011 12:19pm
od nowa odzyskuj lub zadzwon do nich
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Oct 26 2011 01:17pm
Quote (wielkiburak @ Oct 26 2011 06:11pm)
chlopaki, jak niektorzy wiedza, jakis czas temu ojebali mi konto wowowe. akurat bylem wtedy w kanadzie i mialem spora przerwe w graniu wiec mialem na to wyjebane. to bylo jakos w lipcu/sierpniu. ostatnio, jakies 2-3 tygodnie temu, postanowilem sie za to zabrac i na stronie blizza uzylem tego narzedzia do odzyskiwania konta. nie pamietaem jakie nazwisko wpisalem, wiec poprosili mnie o pierwsze znaki z klucza do podstawki wowa, wpisalem je i wyswietlilo mi informacje, ze blizz zresetowal haslo, zaraz dostane kolejnego maila z haslem itd. niestety drugi mail nie przyszedl. no i co teraz robic?


jak mi sie acc zablokowalo bo kumpel sie chcial logowac a ja ejszcze bylem na grze to zadzwonilem

podalem imie nazwisko i cd keya z wowa i mi automatycznie koles zresetowal i wyslal na maila : )
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Oct 26 2011 02:43pm
Ogarnia ktos warriora QQ ?
Jakich silli uzywac/jak rozdac talenty/jakie itemy[set]kupowac itp/na jakim stance pvp^^ itd...?
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Oct 26 2011 03:27pm
Quote (ShamaU @ Oct 26 2011 02:43pm)
Ogarnia ktos warriora QQ ?
Jakich silli uzywac/jak rozdac talenty/jakie itemy[set]kupowac itp/na jakim stance pvp^^ itd...?


arms, fury czy prot? pvp/pve?
Poza tym jak levelujesz to pomału ci skills dochodzą więc nauczysz się w locie.

This post was edited by nomadwgk on Oct 26 2011 03:28pm
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Oct 26 2011 03:39pm
Tak mysle ze fury pvp, napewno 2hx2
Eq tak zeby na raidy brali ale brardziej pod pvp, a 80 dzisaj bedzie
Member
Posts: 715
Joined: Jun 26 2010
Gold: 3.60
Warn: 20%
Oct 26 2011 03:41pm
2 POSTY DO 16K POSTUW


E/ WOW FAJNA GRA.

This post was edited by Tuniziano on Oct 26 2011 03:42pm
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Oct 26 2011 03:42pm
Quote (ShamaU @ Oct 26 2011 10:39pm)
Tak mysle ze fury pvp, napewno 2hx2
Eq tak zeby na raidy brali ale brardziej pod pvp, a 80 dzisaj bedzie


Prawie 80lvl i nadal nie wiesz jak grac klasa? Jak ty sobie w zyciu radzisz? :O
Member
Posts: 4,040
Joined: Mar 11 2008
Gold: 0.05
Oct 26 2011 03:49pm
x20 ^^ ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1159815991600160116021680Next
Closed New Topic New Poll