Quote (wielkiburak @ Oct 26 2011 06:11pm)
chlopaki, jak niektorzy wiedza, jakis czas temu ojebali mi konto wowowe. akurat bylem wtedy w kanadzie i mialem spora przerwe w graniu wiec mialem na to wyjebane. to bylo jakos w lipcu/sierpniu. ostatnio, jakies 2-3 tygodnie temu, postanowilem sie za to zabrac i na stronie blizza uzylem tego narzedzia do odzyskiwania konta. nie pamietaem jakie nazwisko wpisalem, wiec poprosili mnie o pierwsze znaki z klucza do podstawki wowa, wpisalem je i wyswietlilo mi informacje, ze blizz zresetowal haslo, zaraz dostane kolejnego maila z haslem itd. niestety drugi mail nie przyszedl. no i co teraz robic?
jak mi sie acc zablokowalo bo kumpel sie chcial logowac a ja ejszcze bylem na grze to zadzwonilem
podalem imie nazwisko i cd keya z wowa i mi automatycznie koles zresetowal i wyslal na maila : )