Quote (myr00n @ Oct 26 2011 10:33am)
w 3 osoby juz bedzie luzik, prawda ?
No ja ostatnio bylem feral mt, shadow i feral dps. Zabilismy za pierwszym podejsciem, z priestem meczylem sie godzine i odpuscilismy sobie. Da sie zrobic ale ciezko. Btw niektore klasy to soluja, balance druid, demo lock, hunter bm z tego co mi wiadomo.