d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev1159215931594159515961680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 9 2011 02:20am
http://us.battle.net/wow/en/arena/malganis/3v3/LegendaryAmbitions/

jak bardzo miernym trzeba sie urodzic by z takim gearem miec takie staty?


e: nie dziala chyba, to team tego shama : http://us.battle.net/wow/en/character/malganis/Cornilius/simple

This post was edited by Latwiak on Oct 9 2011 02:24am
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Oct 9 2011 02:24am
Quote (Latwiak @ Oct 9 2011 09:20am)
http://us.battle.net/wow/en/arena/malganis/3v3/LegendaryAmbitions/

jak bardzo miernym trzeba sie urodzic by z takim gearem miec takie staty?


Four,
oh: four.


Page Not Found
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 9 2011 02:24am
Quote (Kathorga @ Oct 9 2011 10:24am)
Four,
oh: four.

 
Page Not Found


Quote (Kathorga @ Oct 9 2011 10:24am)
Four,
oh: four.

 
Page Not Found


naprawione :<

e: podrzucam raz jeszcze : http://us.battle.net/wow/en/character/malganis/Cornilius/simple

This post was edited by Latwiak on Oct 9 2011 02:25am
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Oct 9 2011 02:29am
Quote (Latwiak @ Oct 9 2011 09:24am)


widocznie gosc ma wrodzony talent do pvp :wacko:
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Oct 9 2011 02:30am
moze robi areny w craftowanym secie PVP
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 9 2011 02:32am
Quote (TheMrJohnnyp @ Oct 9 2011 10:30am)
moze robi areny w craftowanym secie PVP



affli lock i ele shaman? Powinni to wygrac z zamknietymi oczami teoretycznie
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Oct 10 2011 04:45am

powodzenia z odbieraniem maili ;o
Member
Posts: 2,470
Joined: Jan 27 2009
Gold: 0.00
Oct 11 2011 04:26am
kurwa, jaka bieda, wróciłem teraz do gry, dokończyłem warlocka i zacząłem tailoring robić. stacki frostweave clothu po 40g :<. ktos mi powie jak zarobić jakiegoś golda bez bocenia? mam w sumie bs i jc, ale nie mam pojęcia jak efektywnie robić z tego golda :<
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Oct 11 2011 04:30am
Quote (Jasko @ Oct 11 2011 12:26pm)
kurwa, jaka bieda, wróciłem teraz do gry, dokończyłem warlocka i zacząłem tailoring robić. stacki frostweave clothu po 40g :<. ktos mi powie jak zarobić jakiegoś golda bez bocenia? mam w sumie bs i jc, ale nie mam pojęcia jak efektywnie robić z tego golda :<


Jak masz bs to kraftuj 359 epiki, podobno idzie z tego wyzyc.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Oct 11 2011 09:15am
sprzedam 6 sesji HB, 40 $ taniej niz Bossland. Jesli ktos jest zainteresowany to PM
Go Back To Polska Topic List
Prev1159215931594159515961680Next
Closed New Topic New Poll