Quote (Jasko @ Oct 11 2011 12:26pm)
kurwa, jaka bieda, wróciłem teraz do gry, dokończyłem warlocka i zacząłem tailoring robić. stacki frostweave clothu po 40g :<. ktos mi powie jak zarobić jakiegoś golda bez bocenia? mam w sumie bs i jc, ale nie mam pojęcia jak efektywnie robić z tego golda :<
Jak masz bs to kraftuj 359 epiki, podobno idzie z tego wyzyc.