d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1158159160161162469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 12:23pm
Quote (arachno_m @ 12 May 2013 20:20)
20 lat to jest ostatni dzwonek na robienie szybkości.
Tak naprawdę treningi powinno rozpocząć się w wieku 16 lat, żeby coś pokazać na arenie międzynarodowej.
Zaczynając w wieku lat 20 (biorąc pod uwagę ogólną bardzo dobrą wydolność organizmu) jeszcze jesteś w stanie pokazać coś na 10km, 21km i 42,195m. (ale to tak po 5 latach treningu minimum - 6-7 jednostek treningowych w tygodniu).


Daj mi plan bioiąc pod uwagę moją obecną formę i lecę z tym koksem :D
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
May 12 2013 12:25pm
Niestety nie jestem trenerem LA.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 12:30pm
To sam się wytrenuję.
Zobaczysz, Rafałku!
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 12 2013 12:53pm
nie ma jak bieg po superciezkim tygodniu zakonczonym 4,5h snu z soboty na niedziele
potykalem sie o wlasne nogi

do tego w polowie zlapal mnie jakis niesamowity głód :S az mialem mysl zeby wpasc do dagrasso i poprosic o plasterek salami ;d

od wtorku jedziemy juz normalnie
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 12:58pm
Quote (cOr @ 12 May 2013 20:53)
nie ma jak bieg po superciezkim tygodniu zakonczonym 4,5h snu z soboty na niedziele
potykalem sie o wlasne nogi

do tego w polowie zlapal mnie jakis niesamowity głód :S az mialem mysl zeby wpasc do dagrasso i poprosic o plasterek salami ;d

od wtorku jedziemy juz normalnie


ciekawe czy by Ci dali :D

Dorzuciłeś km, nieźle.
Ja jutro marzę o 15 :D
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 12 2013 03:37pm
Wróciłem, spoko się biegło udało mi się wyciągnąć ziomka znów na rower to miałem z kim pogadać podczas biegu. Dwa podbiegi po około 200m na trasie miałem. :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 03:54pm
Ty Bobek długo już biegasz regularnie?
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 12 2013 04:07pm
Od października 2012, ale początki były ciężkie, możesz na endomondo zobaczyć moje początki w kalendarzyku. :p
Member
Posts: 15,763
Joined: Feb 28 2006
Gold: 112.87
May 12 2013 11:28pm
Quote (Grigo @ May 12 2013 06:51pm)
A jak się to przekłada na dystans?
Ja mam Kalenji za 99 zł i polecam!


Wczoraj 15km w 1h 35 minut, tak to sie przekłada teraz u mnie
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 12 2013 11:30pm
Quote (b0b3k @ 13 May 2013 00:07)
Od października 2012, ale początki były ciężkie, możesz na endomondo zobaczyć moje początki w kalendarzyku. :p


Nie takie te tragiczne te początki :P

Quote (pr0_owner @ 13 May 2013 07:28)
Wczoraj 15km w 1h 35 minut, tak to sie przekłada teraz u mnie


Biegasz w tempie podobnym do mnie. Ja dzisiaj mam iść po 15 km, ale leje od rana, jak wczoraj...
Go Back To Polska Topic List
Prev1158159160161162469Next
Add Reply New Topic New Poll