d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1158159160161162206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Nov 25 2011 09:49am
Quote (Peu @ Nov 25 2011 05:47pm)
Dość dziwny, jeśli chcesz fayde na carry to nullfire może zostać, ale zamiast geo wolałbym już frostburna / frostwulfa samego.


Spróbuję zagrać tak jak mówisz. Jeszcze jedna sprawa - jak włączam nią ulti to nieraz ludzie mnie widzą, jak to możliwe? Jest jakiś item pozwalający widzieć niewidzialnych czy jak?
Quote (blejdowy @ Nov 25 2011 05:50pm)
patrz, w Eq albo maja oko albo niebieskie wardy - nie widza duzo ale widza niewidzialnych w sporym  zasiegu, albo dust ma taki woreczek.


Ok, dzięki :D

Btw już prawie odrobiłem pkt rankingu, mam ~1490.

This post was edited by RavenN on Nov 25 2011 09:51am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 25 2011 09:50am
Quote (RavenN @ Nov 25 2011 04:49pm)
Spróbuję zagrać tak jak mówisz. Jeszcze jedna sprawa - jak włączam nią ulti to nieraz ludzie mnie widzą, jak to możliwe? Jest jakiś item pozwalający widzieć niewidzialnych czy jak?


patrz, w Eq albo maja oko albo niebieskie wardy - nie widza duzo ale widza niewidzialnych w sporym zasiegu, albo dust ma taki woreczek.


Quote (RavenN @ Nov 25 2011 04:45pm)
Ten build na Fayde jest dobry? Bo w late średnio się gra na nim szczerze powiedziawszy.
http://i42.tinypic.com/a5kejc.png



na fadye najlepiej marchersy i codex jak najszybciej sciagasz kadego na combo ulti stuna obrotu i codex, im wczesniej tym lepiej.

This post was edited by blejdowy on Nov 25 2011 09:51am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 25 2011 09:57am
Quote (RavenN @ 25 Nov 2011 16:49)
Spróbuję zagrać tak jak mówisz. Jeszcze jedna sprawa - jak włączam nią ulti to nieraz ludzie mnie widzą, jak to możliwe? Jest jakiś item pozwalający widzieć niewidzialnych czy jak?


Ok, dzięki :D


Fayde na carry nie ma prawa istniec przy ogarnietych przeciwnikach.
Idziesz nia na mida biorac hatchet, tarcze i runki, albo butelke jesli planujesz brac kazda rune. Farmisz do szostego lvlu, do tego czasu masz juz czerwone butki. Na szostym lvlu bierzesz rune i idziesz na ktoras linie gankowac. Ulti trwa 20 sekund, ale jestes niewidzialny, amsz treewalking i unitwalking + duzy clearvision. Zawsze pamietaj, zeby w czasie ulti najpierw zrobic jeden autoatak bo to aplikuje dota z ulti. Po autoataku szybko dajesz stuna [targetujesz go na przeciwnika, nie na ziemie] do tego uzywasz cull i z pomoca teamu masz killa/asyste. Powtarzasz to co cooldown ulti, az wyfarmisz ghost marchersy, potem neophyte book czyli item za 1000 golda dajacy 10 inta, potem farmisz 1000 golda na przepis na codex. Wracasz do bazy, rozkladasz marchersy na czesci i juz masz codex i czerwone butki. Idziesz gankowac uzywajac ulti>autoatak>stun>cull>codex i w 90% przypadkow masz pewnego killa. Farmisz znowu ghost marchersy, potem codex 5 i wtedy musisz pomyslec z czym bedzie ci lepiej. Czy ownisz gre instagibujac kazdego - jesli tak kupujesz spellshardy, jesli nie kupujesz frostburna, a potem inne itemy na agi carry/cos do przezywalnosci. I pamietaj, ze ebdac niewidzialnym w ulti nie wolno ci aktywowac ghost marchersow bo to przerywa invisa.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 25 2011 05:59pm
Quote (Saygon @ Nov 25 2011 04:57pm)
Fayde na carry nie ma prawa istniec przy ogarnietych przeciwnikach.
Idziesz nia na mida biorac hatchet, tarcze i runki, albo butelke jesli planujesz brac kazda rune. Farmisz do szostego lvlu, do tego czasu masz juz czerwone butki. Na szostym lvlu bierzesz rune i idziesz na ktoras linie gankowac. Ulti trwa 20 sekund, ale jestes niewidzialny, amsz treewalking i unitwalking + duzy clearvision. Zawsze pamietaj, zeby w czasie ulti najpierw zrobic jeden autoatak bo to aplikuje dota z ulti. Po autoataku szybko dajesz stuna [targetujesz go na przeciwnika, nie na ziemie] do tego uzywasz cull i z pomoca teamu masz killa/asyste. Powtarzasz to co cooldown ulti, az wyfarmisz ghost marchersy, potem neophyte book czyli item za 1000 golda dajacy 10 inta, potem farmisz 1000 golda na przepis na codex. Wracasz do bazy, rozkladasz marchersy na czesci i juz masz codex i czerwone butki. Idziesz gankowac uzywajac ulti>autoatak>stun>cull>codex i w 90% przypadkow masz pewnego killa. Farmisz znowu ghost marchersy, potem codex 5 i wtedy musisz pomyslec z czym bedzie ci lepiej. Czy ownisz gre instagibujac kazdego - jesli tak kupujesz spellshardy, jesli nie kupujesz frostburna, a potem inne itemy na agi carry/cos do przezywalnosci. I pamietaj, ze ebdac niewidzialnym w ulti nie wolno ci aktywowac ghost marchersow bo to przerywa invisa.


dzienki Sajgon za pomoc <3
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 25 2011 06:00pm
Quote (blejdowy @ 26 Nov 2011 00:59)
dzienki Sajgon za pomoc <3


Jutro dalej lecimy. Monetki mi leca na mainie w opor.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 25 2011 06:11pm
Quote (Saygon @ 26 Nov 2011 02:00)
Jutro dalej lecimy. Monetki mi leca na mainie w opor.


kurwa jebane biedery oszukuja zeby miec monetki :mellow:
w poniedzialek pogram z wami elo
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Nov 25 2011 06:14pm
bardzo fajny jest ten nowy hero bardzo m isie podoa musze go sprawdzic
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Nov 25 2011 06:16pm
Quote (luksus @ Nov 26 2011 12:14am)
bardzo fajny jest ten nowy hero bardzo m isie podoa musze go sprawdzic


Sprawdzam go od wczoraj i wydaje sie zacny.

Hon nadal nie dziala.;/
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 25 2011 06:17pm
Quote (Saygon @ Nov 26 2011 01:00am)
Jutro dalej lecimy. Monetki mi leca na mainie w opor.


fullhouse jest, ni nakurw ostro, ruscy spinaja poslady cc 15 minuta


Quote (kefir @ Nov 26 2011 01:16am)
Sprawdzam go od wczoraj i wydaje sie zacny.

Hon nadal nie dziala.;/



pokaz bledy jakies, albo opisz mi dokladnie co sie dzieje, pomoge

This post was edited by blejdowy on Nov 25 2011 06:17pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Nov 25 2011 06:59pm
Quote (lszcz @ 26 Nov 2011 01:11)
kurwa jebane biedery oszukuja zeby miec monetki :mellow:
w poniedzialek pogram z wami elo


Nie pograsz bo tylko smerfy moga.
Go Back To Polska Topic List
Prev1158159160161162206Next
Add Reply New Topic New Poll