Quote (RavenN @ 25 Nov 2011 16:49)
Spróbuję zagrać tak jak mówisz. Jeszcze jedna sprawa - jak włączam nią ulti to nieraz ludzie mnie widzą, jak to możliwe? Jest jakiś item pozwalający widzieć niewidzialnych czy jak?
Ok, dzięki

Fayde na carry nie ma prawa istniec przy ogarnietych przeciwnikach.
Idziesz nia na mida biorac hatchet, tarcze i runki, albo butelke jesli planujesz brac kazda rune. Farmisz do szostego lvlu, do tego czasu masz juz czerwone butki. Na szostym lvlu bierzesz rune i idziesz na ktoras linie gankowac. Ulti trwa 20 sekund, ale jestes niewidzialny, amsz treewalking i unitwalking + duzy clearvision. Zawsze pamietaj, zeby w czasie ulti najpierw zrobic jeden autoatak bo to aplikuje dota z ulti. Po autoataku szybko dajesz stuna [targetujesz go na przeciwnika, nie na ziemie] do tego uzywasz cull i z pomoca teamu masz killa/asyste. Powtarzasz to co cooldown ulti, az wyfarmisz ghost marchersy, potem neophyte book czyli item za 1000 golda dajacy 10 inta, potem farmisz 1000 golda na przepis na codex. Wracasz do bazy, rozkladasz marchersy na czesci i juz masz codex i czerwone butki. Idziesz gankowac uzywajac ulti>autoatak>stun>cull>codex i w 90% przypadkow masz pewnego killa. Farmisz znowu ghost marchersy, potem codex 5 i wtedy musisz pomyslec z czym bedzie ci lepiej. Czy ownisz gre instagibujac kazdego - jesli tak kupujesz spellshardy, jesli nie kupujesz frostburna, a potem inne itemy na agi carry/cos do przezywalnosci. I pamietaj, ze ebdac niewidzialnym w ulti nie wolno ci aktywowac ghost marchersow bo to przerywa invisa.