Quote (Over_You @ 4 Jun 2014 20:32)
Robilem porządki i przetasowanie w pokoju i cyknąłem telefonem fotke ksiązek, które mi się uzbierały.
Nie pamiętam już, czy wcześniej wrzucalem czy nie:
http://oi57.tinypic.com/nvv7h0.jpg
Z bardziej rozpoznawalnych autorów, od góry:
Lewa - Kay, Rothfuss, Eddings, Prawa - Pratchett, Le Guin, Hobb
Lewa - część Sapkowskiego, Martin, Erikson, Prawa - cała Erikson (Malazańska)
Lewa - bez fajerwerków, Prawa - Jordan
Lewa - jw, Prawa - Salvatore i cała seria o Drizztcie, Wojna Pajęczej Królowej.
Ładna kolekcja, mi niestety już się nie mieszczą tak ładnie ułożone na półkach, nie mam wszystkiego co Ty, ale dochodzi mi mnóstwo książek polskich autorów fantasy i zagramanicznych, tych trochę mniej popularnych.
Osobiście od pewnego czasu zafascynowany jestem Jackiem Dukajem, który wychodzi daleko poza autora fantasy, w jego książkach ładunek filozoficzno-naukowy często jest olbrzymi, "Inne Pieśni" to jedna z moich ulubionych książek, "Lód" podobnie. Dla mnie mistrz.
This post was edited by RoGH on Jun 5 2014 05:03pm